Biela stopa Freestyle 50km
MINÁROVÁTamara2000Biathlon PredajnáSVK
 
Biela stopa Freestyle 50km, Kategória M19
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BREČKAAndrej1983PEZINOKSVKI
ENZENHOFERMatthias1994ZWETTL RODLAUT
HOFFMANNPaul1995DRESDENGERPaid-
HOFFMANNNick1997Skiteam PirnaGERPaid
HORNIAKMartin1987KREMNICASVKZapl.
CHOVANECDušan1987BANSKÁ BYSTRICASVKZapl.III
KASMANPeter1982MKL KremnicaSVKZapl.I
MALČEKPeter1983HriňováSVKZapl.-II (EL)
MATIAŠOVIČĽubomír1986Dobrý Anjel n.o.SVKZapl.III
MILCAKPeter1983SPIŠSKÁ NOVÁ VESSVKZapl.
SCHLANKPavol1983LKSSVKZapl.
SCHNORRERMilan1984BRATISLAVASVKZapl.II
ŠIMKOPavel1982Prestigio Realiz sport teamSVK
WERNERRico1985Skiteam PirnaGERPaid
ZÁTEKRoman1985ČADCASVKZapl.III
ŽIARAĽuboš1984R.T.T.KLubSVK
 
Biela stopa Freestyle 50km, Kategória M36
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BALALAMichal1978ČACHTICESVK
BIELYRichard1974TAJOVSVKZapl.II
BOTKOJaro1973TO GerlachSVK
CIENIKRadovan1978KBL ŠKP MartinSVKI
ČIŽNÁROndrej1972HANDLOVÁSVKZapl.III
DATKOMartin1972SKI KLUB Rýchla BežkaSVKIII
DLHOŠFrantišek1972OZ Demian Hronska BreznicaSVKZapl.
DVORSKÝMaroš1980Kajak SláviaSVKZapl.I
FEJDIVladimir19773NTSVKZapl.
FRAŇOMartin1978Dukla Banská BystricaSVKII
GERNÁTHĽubomír1972Levoča XC ski teamSVKZapl.I
GERNÁTHBranislav1974Levoča XC ski TeamSVKZapl.II (EL)
HLAVOŇMiloš1975MARTINSVKII (EL)
KONCLubomir1974NITRASVKZapl.II
KOŠÍKSlavomir1981BohuniceSVKZapl.
KOŤOVladimír1973VK-Trade HumennéSVKZapl.III
KRUPICKAMichal1980SC Neandertal GánovceSVKZapl.II
KUBIŠTomáš1980C.K. MalachovSVKZapl.
LETTRICHDaniel1977DUBOVÉ PRI TURČ. TEPLICIACHSVKZapl.II
LIPECKÝLadislav1974TRENČÍNSVKZapl.II
LUKACKOJan1975BOKOBIKESVK
MLYNARČÍKMilan1981BANSKÁ BYSTRICASVKZapl.II
MURGAŠDušan1972Slovan TajovSVKZapl.II
PANFILOVAlexey1972BMSTURUSPaid
PATRASPeter1978Klub biatlonu SelceSVKZapl.II
PAVLÍKJán1973Statika ZvolenSVKZapl.II
POKOJNYPeter1977Prestigio Realiz TeamSVKZapl.II (EL)
PRAJSlavomír1974VAVREČKA 354SVKZapl.I
RZYMANAndrej1981SC Neandertal GánovceSVKZapl.III
SCHMIDTGabriel1976ELBA KremnicaSVKZapl.I
SCHMIDTMiroslav1972mkl KremnicaSVKII
STRMISKAErik1972Prvá stavebná sporiteľňaSVKII
SZABÓIvan1980Hrom do piecky!CZEZapl.
ŠIMONDušan1972VK Tatran BratislavaSVKII (EL)
ŠKARVADAMilan1974Continental Sport Club ZvolenSVKI
ŠTUBŇAMiroslav1972VTJ VU 6335 PrešovSVKZapl.
TOKÁRPavol1981ŠUŠKY-HRUŠKYSVKZapl.II
TRNKAJan1972LEVOCASVKZapl.I
VALOTomas1977NITRIANSKE HRNCIAROVCESVK
VRANÁKPeter1973Company of good friendsSVKZapl.
VYHNIČKAKamil1979KBL Turčianske TepliceSVKI
WAGNERRobert1978SlovakistanSVKZapl.I
WEISSMichal1981TULIKIVI SVKSVKZapl.I
 
Biela stopa Freestyle 50km, Kategória M46
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BELIANSKÝAnton1962Biela stopa KremnicaSVKI
BULIKMilan1967Jogging klub DubnicaSVKI
BULÍKRastislav1971ŠK DevilsSVKZapl.II (EL)
ČERVEŇANAndrej1971BEAHME.skSVKZapl.II
DEMETERRichard1965KBL ŠKP MartinSVKI
ĎURICAĽubomír1965DNT ŽilinaSVKZapl.II
GARAJMilan1966Staviva Garaj Banská BystricaSVKZapl.II
GENŠORJaroslav1969Vittoria NámestovoSVKZapl.I
IVANMiroslav1971VK-Trade HumennéSVKZapl.II
JAGELKAJozef1967ZubrohlavaSVKZapl.-II
JANOTAMiroslav1963KST Chleb SutovoSVKZapl.-III
JENČAMatúš1971TJ Sokol StročinSVKZapl.
JUROŠĽubomír1970CK Route 66 BreznoSVKZapl.
KADNÁRMiroslav1964kajakslavia BratislavaSVKZapl.II (EL)
KOLEDAZdenko1971ŠKP ŽilinaSVKII
KOŤOMiroslav1971VK-Trade HumennéSVKZapl.II
KUDRIASHOVStanislav1968CHUSOVOYRUS
MAJERČÁKMiroslav1967ÚVTOS Dubnica n/VSVKZapl.II
MATATKOMatthias1969Skiteam PirnaGERPaid
ONDRUŠMiroslav1962Aktívcentrum Rajecká LesnáSVKZapl.III
PAP DR.István1968VISE SKI VÁCHUNPaidII
PASTIERIKMilan1963ISITCSVKZapl.
PATRÁŠJán1969SELCESVKZapl.II
PECNÍKIvan1968BRATISLAVA 4SVKIII
PERUŇSKÝIvan1963Plyn. šport. klubSVKZapl.III
SCHIMPLKarl1963SU Raika ZwettlAUTPaid
SLEZÁČEKAnton1968PK PARTNER KNM.SVKZapl.II
STARZLJuraj1965SVK BratislavaSVKII
TRÖBERMaik1967SKIGO Reace TeamGERPaid
VAVRINČÍKJuraj1971VK-Trade HumennéSVKZapl.II
ŽITNÍKRadoslav19715.pŠU Žilina-BK Jozefa GabčSVKI
 
Biela stopa Freestyle 50km, Kategória M56
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BAKSAĽubomír1959LEVICESVKI
BREČKAPeter1959DONOVALYSVKZapl.III
DANIELMiroslav1958DRIETOMASVKZapl.III
DIŽOĽubomir1960PARTIZÁNSKESVKZapl.II
ĎURATNÝMarian1952TERCHOVÁSVKIII
GABČÍKĽuboš1954MKL KremnicaSVKI
GROFČÍKEmil1953Ellio NitraSVKZapl.II (EL)
HOLEČKOImrich1956TDM KrompachySVK
HRABOVSKÝMichal1961KoškovceSVKZapl.III
HRABOVSKÝAnton1958CrossCountryClub RačaSVKZapl.III
KAISERJoerg1960SaxoniaGERPaid
KERTYSPeter1961CALGARYCANPaidIII
KOVÁČKarol1955KT Apollo BratislavaSVKII (EL)
LIBOMilan1955klub biatlon VyhneSVKZapl.II
MARKOJozef1961SMTA NitraSVKZapl.II
NEMECJan1960LK METROPOL KOSICESVKZapl.II (EL)
ORAVECDusan1959ZILINASVKZapl.II
PINDROCHEmil1952KST PrakovceSVKZapl.III
PRAMUKOndrej1960All of Top MartinSVKZapl.I
PŘIBILPetr1959PJR Frenštát p.R.CZEZapl.-II (EL)
SCIRANKOJozef1961all4run KošiceSVKZapl.I
SCHOIßENGAIERJosef1959ALBERNDORFAUT
SUSTAKMichal1953KOZAROVCE 613SVK
UHLÁRIKPavol1959Maratón klub RajecSVKZapl.II
VALENTLadislav1957BANSKÁ BYSTRICASVKZapl.II
VALOCKAMilan1960ZVOLENSVKIII
 
Biela stopa Freestyle 50km, Kategória M66
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BILESJan1947bs kremnicaSVKIII
HAZUCHAJán1943Statika ZvolenSVKZapl.II
HUSÁRIKJozef1951Corgo˛ NitraSVKZapl.II (EL)
MARTONMilan1948Ski veteranSVKII (EL)
MARTONMilanm1948Ski veteranSVK
MLYNARČIKBohuslav1945KST Tatran PrešovSVKZapl.II
ŠIMKOPavol1944KST PrakovceSVKZapl.III
ŠTECJozef1936CAP PrešovSVKIII
VLADIMÍRGrauzel1951BRATISLAVASVKZapl.
ZÁBOJNÍKJozef1950SVTSSVKZapl.III
 
Biela stopa Freestyle 50km, Kategória W19
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
HRAŠKO ( HRÚZOVÁ)Andrea1983BANSKÁ BYSTRICASVKZapl.
 
Biela stopa Freestyle 50km, Kategória W36
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
KRAUSOVÁDarina1974Dom srdca MartinCZEZapl.I
 
Biela stopa Freestyle 50km, Kategória W56
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
KOLEDOVÁ ŽIDEKOVÁJanka1960ŠKP ŽilinaSVKIII
Biela stopa Classic 30km
 
Biela stopa Classic 30km, Kategória M19
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
ČECHMichal1986BTC ČastáSVKII (EL)
ČECHMatej1987BTC ČastáSVKZapl.I
ČILLÍKMartin1998MKL KremnicaSVK
ENZENHOFERMatthias1994ZWETTL RODLAUT
FAZEKAŠJakub1985ŠK Atóm LeviceSVKZapl.II
FAZEKAŠTadeáš1996ŠK Atóm LeviceSVKZapl.II
GERNÁTHĽubomír1999ŠKP LevočaSVKZapl.
HOFFMANNPaul1995DRESDENGERPaid-
HOFFMANNNick1997Skiteam PirnaGERPaid
KORGOMichal1985Continental Sport Club ZvolenSVKIII
MATATKOSebastian1997Skiteam PirnaGERPaid
MIHAĽOMartin1985ĽUBOTICESVKZapl.
MOTYČKAPeter1985SninaSVKZapl.III
NOVOTNÝMichal1989SPIŠSKÁ NOVÁ VESSVKZapl.
STAROŇRichard1986BRNOCZEZapl.
ŠÚSTPavol1982TRNAVASVK
TICHÝJakub1988TJ DoľanySVKZapl.
VAVRÚŠLukáš1984TRENČIANSKE JASTRABIESVKZapl.II
WERNERRico1985Skiteam PirnaGERPaid
 
Biela stopa Classic 30km, Kategória M36
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BABKAMiklos1977SDS SalgotarjanHUN
BENICKÝPeter1972LOVČICA - TRUBÍNSVKZapl.II (EL)
BOTKOJaromir1973BRATISLAVASVKZapl.II (EL)
BRUTHANSMartin1974ČERNOŠICECZEZapl.
DATKOMartin1972SKI KLUB Rýchla BežkaSVKIII
DROTTNERRastislav1974BOŠÁCASVKZapl.
ĎURKAMichal1972ABB SlovenskoSVKZapl.-III
DUTKOMartin1974Ľadové medvedeSVKZapl.II
DVOŘÁKTomáš1974LITVÍNOVICECZEZapl.
FEIKAndrej1972Geriatrix RudlováSVKZapl.II
FEJDIVladimir19773NTSVKZapl.
FÖLDEŠFrantišek1975FTC CC FiľakovoSVKZapl.II
FUHRMANNLukáš1976LITOMĚŘICECZEZapl.
GERNÁTHĽubomír1972Levoča XC ski teamSVKZapl.I
GERNÁTHBranislav1974Levoča XC ski TeamSVKZapl.-I
HAJDUKPavol1975SENIAKOVCESVKZapl.III
HEŘMÁNEKJan1972PRAHA 10CZEZapl.
HOLECZYPavol1979La PutikaSVKZapl.
HOLIGAJan1977KBL ŠKP MartinSVKI
HOLÍKNorbert1972BANSKÁ BYSTRICASVKZapl.
HORŇÁKPeter1975Sokol Chocholná - VelčiceSVKZapl.III
HUTIRARudolf1972SKI KLUB Rýchla BežkaSVKZapl.III
JAKUBČÍKStanislav1974ŽilinaSVKZapl.III
JAKUBEKPatrik1975VRANOV NAD TOPĽOUSVKZapl.
JASTRABÍKMiroslav1973Sokol Chocholná-VelčiceSVKZapl.III
KNESLMichal1979ADRA SlovenskoSVKZapl.III
KOHÚTPeter1974MALACKYSVKZapl.
KONCLubomir1974NITRASVKZapl.I
KOŠÍKSlavomir1981BohuniceSVKZapl.-
KRCHNÁKEmanuel1972ČastáSVKZapl.I
KUČERACyprián1981Triatlon Team Nereus ŽilinaSVKZapl.I
MALOŇVladimír1980ValumPROCZEZapl.II
MIČUŠÍKMatej1977VK Tatran Karlova VesSVKZapl.I
MIHALIČJuraj1979ABB SlovenskoSVKZapl.-II
MIKULÁŠIvan1973Ski klub Rýchla bežkaSVK
NYILASLaszlo1978GYORHUNPaid
PATRÁŠJozef1977BRATISLAVASVKII
POKOJNYPeter1977Prestigio Realiz TeamSVKZapl.II (EL)
PRAJSlavomír1974VAVREČKA 354SVKZapl.I
SALOKAGabriel1976PRESOVSVK
SEBOMichal1978Bezecky klub Stara LubovnaSVK
SCHMIDTMiroslav1972mkl KremnicaSVKI
SPEVÁKRastislav1976AAARKO reality VIŠTUKSVKZapl.III
ŠIMONÍKMilan1975LieskovecSVKZapl.III
ŠKARVADAMilan1974Continental Sport Club ZvolenSVKI
ŠKRBELRadek1972ValumPROCZEZapl.II
ŠMILŇÁKMarek1973ABB SlovenskoSVKZapl.-III
ŠTEFFEKMichal1975MALACKYSVKZapl.
ŠTEVANKAMiloš1979TOPOĽČANYSVKZapl.
TECHLLukas1977TJSokolSenohraby-fis k3150663CZEZapl.I
TRNAVSKÝMiroslav1975XCSPORT.CZSVKZapl.I
TRNKAJan1972LEVOCASVKZapl.I
TURANSKÝMarek1972Continental Sportclub ZvolenSVKII
VRŠANSKÝTomáš1977La PutikaSVKZapl.
WEISSMichal1981TULIKIVI SVKSVKZapl.I
 
Biela stopa Classic 30km, Kategória M46
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
AUGUSTINAKDušan1964POPRADSVKZapl.I
BELIANSKÝAnton1962Biela stopa KremnicaSVKI
BERTAIvan1966NitraSVKZapl.III
BOTHÁRIvan1962ZVOLENSVKZapl.
ĎURICAĽubomír1965DNT ŽilinaSVKZapl.II
ENZENHOFERManfred1964SU Raika ZwettlAUT
FEKETEFrantišek1968nbsSVKZapl.II (EL)
HAVIARPeter1966ZTŠČ-MedzibrodSVKZapl.II
KADNÁRMiroslav1964kajakslavia BratislavaSVKZapl.I
KOTIANAlbín1969La PutikaSVKZapl.II (EL)
MARUŠÁKRóbert1971CFRC PodzámčokSVKZapl.
MATATKOMatthias1969Skiteam PirnaGERPaid
PAP DR.István1968VISE SKI VÁCHUNPaidII
PÍCHAJaromír1963ValumPROCZEZapl.III
PONECHALMartin1963TEPLIČKA NAD VÁHOMSVKZapl.
RAJNIAKMilan1966TJ TATRAN HYBESVKII
ROGLKarol1969ŽIAR NAD HRONOMSVKZapl.II
SCHIMPLKarl1963SU Raika ZwettlAUTPaid
SITÁRIKPeter1968OŠK BrezaSVKI
SMETANAMiroslav1964MŠK Štart MedzilaborceSVKZapl.-II
SPIŠÁKMatej1971BRATISLAVASVKZapl.
STAROŇMiroslav1963LIPTOVSKÝ MIKULÁŠSVKZapl.II
STRUHÁRJaroslav1963Hasiči ZabudišováSVKZapl.II
ŠIMARAMiloslav1962ValumPROCZEIII
TRÖBERMaik1967SKIGO Reace TeamGER
UHLIKMiroslav1965outdoorclub ZvolenSVKZapl.II (EL)
VÁVRALumír1965ValumPROCZEZapl.II
VEZZOLIMarco1970CRAL BANCA POPOLARE DI BERGAMOITAPaid
 
Biela stopa Classic 30km, Kategória M56
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BADINGabriel1961BRATISLAVASVKZapl.III
BADINSKÝKarol1955ADRA SlovenskoSVKZapl.II
BENEDERNorbert1958RLC SterngartlAUT
BRINDAŠtefan1953SečovceSVKZapl.II (EL)
CISÁRJaroslav1961Triklub FTVŠ BratislavaSVKZapl.II
ČECHEmil1958ČastáSVKZapl.II
ČERNÍKAndrej1960BRATISLAVASVK
DE MARTINOFausto1961CRAL BANCA POPOLARE DI BERGAMOITAPaid
DIŽOĽubomir1960PARTIZÁNSKESVKZapl.II
ĎURATNÝMarian1952TERCHOVÁSVKIII
FABUĽAJozef1952TRENČÍNSVKZapl.II (EL)
FAZEKAŠBohuš1957CB LeviceSVKIII
FIRICKÝTibor1957Olymp NitraSVKZapl.III
GABČÍKĽuboš1954MKL KremnicaSVKI
GROFČÍKEmil1953Ellio NitraSVKZapl.II (EL)
HANUSKAAlexander1959AhatechSVKZapl.III
HRABOVSKÝAnton1958CrossCountryClub RačaSVKZapl.-III
HRABOVSKÝMichal1961KoškovceSVKZapl.-III
HUDEČEKLuděk1956ValumPROCZEZapl.II
ILLÉŠJustin1953LK Corgoň NitraSVKZapl.II
KAISERJoerg1960SaxoniaGERPaid
KAPUSTAMilan1955MALACHOVSVKII
KOTLÍKPetr1956HAVÍŘOV-PODLESÍCZEZapl.-II (EL)
KOVÁČIKIvan1956BRATISLAVASVKZapl.
LIBOMilan1955klub biatlon VyhneSVKZapl.II
MACEKMilan1953ŽILINASVKZapl.III
MICHALICKADaniel1958BRATISLAVASVKZapl.II
MICHNAJozef1952KT ApolloSVKZapl.II (EL)
MOLECDušan1957Jogging Klub Dubnica nad VáhoSVKI
MOTYČKAJuraj1957SNINASVKZapl.III
PÁLENÍKViliam1957SS ZálesieSVKZapl.II (EL)
PAŽICKÝLubomir1956RYBANYSVKII
PIROTTAMario1957cral banca popolare di bergamoITAPaid
PRÁTAlexandr1956JINAČOVICECZEII (EL)
PŘIBILPetr1959PJR Frenštát p.R.CZEZapl.II (EL)
SANDERHansjörg1952Berg- und Skigilde HattingenGERPaid
SCHOISSENGEIERAlois1961OBERNEUKIRCHENAUT
SLUŠŇÁKKamil1960GALANTASVKZapl.II
STŘALKAJan1959ValumPROSVKZapl.
URBANOVIČMichal1955Zlaté MoravceSVKZapl.III
VALOCKAMilan1960ZVOLENSVKIII
 
Biela stopa Classic 30km, Kategória M66
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BARTKOVladimír1945ŠK Kriváň VažecSVKZapl.II
FENGSRUDWilly1948Vaaler IFNORPaid
FÚRALeonard1935ORAVSKÝ PODZÁMOKSVKZapl.III
GAŠPARIKAlexander1950KT Apollo BratislavaSVKZapl.II (EL)
HORŇÁKBranislav1950SG FUTURUM TNSVKZapl.III
HUSÁRIKJozef1951Corgo˛ NitraSVKZapl.II (EL)
IŠTOŇABartolomej1950Metropol KošiceSVKZapl.II
LEŠINSKÝJiří1946PJR Frenštát p.R.CZEZapl.II
MARTONMilan1948Ski veteranSVKII (EL)
MARTONMilanm1948Ski veteranSVK
MURÁŇJán1947PetržalkaSVKZapl.II
PETRJosef1951ValumPROCZEZapl.II
PONČÁKPeter1950ŠK ŠIVASVKZapl.
SNELIOddvi1944Hamar SkiklubbNORPaid
SVENNEBYOla1938Vaaler I FNORPaid
VESTENICKÝIgor1950mucikaSVKZapl.III
ZENONWojtkiewicz1950GLIWICEPOLPaid
ZNIŠŤALStanislav1951PJR Frenštát p.R.CZEZapl.II (EL)
 
Biela stopa Classic 30km, Kategória W19
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BRŇOVÁKatarína1983TOPOĽČANYSVKZapl.
ČECHOVÁMonika1993ČASTÁSVK
 
Biela stopa Classic 30km, Kategória W36
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
GABČÍKOVÁMartina1978MKL KremnicaSVKII (EL)
MAJERCAKOVALea1980bratislava-inlineSVKZapl.-
 
Biela stopa Classic 30km, Kategória W46
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
HEBÍKOVÁIngrid1966KREMNICASVKZapl.-II
PONECHALOVÁZuzana1965TEPLIČKA NAD VÁHOMSVKZapl.
 
Biela stopa Classic 30km, Kategória W56
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
ČECHOVÁDaniela1961ČastáSVKZapl.III
KAISERMonika1960SaxoniaSVKZapl.
SCIRANKOVÁOtília1961all4run KošiceSVKZapl.III
 
Biela stopa Classic 30km, Kategória W66
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
MAJDIAKOVÁJanka1949KT ApolloSVKZapl.II (EL)
Biela stopa Freestyle 25km
 
Biela stopa Freestyle 25km, Kategória M19
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BENDŽOAndrej1991OZ Bajkom k tajchomSVKZapl.
BERTAŠimon1997NitraSVKZapl.
BRATKOPeter1986Veľká LehotaSVKII
CANKOVRadoslav1992i-riders.skSVKZapl.
DOBROVIČPavol1987ŠK Atleti Banská ŠtiavnicaSVKII
ĎURIŠKAIvan1990LučenecSVKII
FIRICKYMatej1982NITRASVKZapl.II
GRUSPeter1982RUŽINDOLSVKZapl.III
HAVIARMatej1990AK Zdravie v pohybe LučatínSVKZapl.
HOLLÝSamuel2002CKM PopradSVKZapl.
HOVORIČIgor1997MKL KremnicaSVK
KADNÁRRoman1990BratislavaSVKZapl.II
KLIMOJuraj1982TJ KolároviceSVKZapl.III
KLIMOStanislav1984TJ KolároviceSVKZapl.III
KONIARMichal1987Hlinik nad HronomSVKZapl.II
KOŠÚTMário1999VAVREČKA 347SVKZapl.
KRIŠTÓFRóbert1986ŠKP RožňavaSVK
KURAŤTomáš1982HO Slavia ZilinaSVKI
LEPIEŠMichal1987BŠK Banská BystricaSVKZapl.I
LUČANSKÝPatrik1993KBL ŠKP MartinSVKI
MACKOVŠimon1990MackoviaSVKZapl.III
MATATKOSebastian1997Skiteam PirnaGERPaid
MURGAŠFilip1998ak danicaSVKZapl.
PIPEREKLukáš1988MentalnyTrening.skSVKZapl.
PIVARČJán1983OZ Červená studňa B. ŠtiavSVKZapl.III
STACHOndrej1996Guldiner TeamSVKZapl.III
ŠIMONAndrej1998Kaktus Bike Team BratislavaSVK
 
Biela stopa Freestyle 25km, Kategória M36
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BABKAMiklos1977SDS SalgotarjanHUN
BENICKÝPeter1972LOVČICA - TRUBÍNSVKZapl.II (EL)
BLAŠKOMartin1980ZAMAROVCESVKZapl.
BUČEKPeter1975IC ŽilinaSVKZapl.
CIKLAMINIJán1975PIEŠŤANYSVKZapl.III
ČERVEŇANIgor1975BRATISLAVASVKZapl.III
DUBJELMartin1976STARÁ ĽUBOVŇASVKZapl.
DUDZIKJán1981SC Neandertal GánovceSVKZapl.IV
FÖLDEŠFrantišek1975FTC CC FiľakovoSVKZapl.IV
GABČÍKErik1976LIPTOVSKÝ PETERSVKZapl.
HANZELPeter1981Continental Sport Club ZvolenSVKIV
HASILLARadovan1979KBPredajnaSVKI
HOLIGAJan1977KBL ŠKP MartinSVKI
HUTIRARudolf1972SKI KLUB Rýchla BežkaSVKZapl.III
CHOVANMichal1978BANSKA BYSTRICASVKZapl.
JANÍKRadomír1976KŠN Janík R&PSVKII
JAŠŠOJozef1974BK Spartak MedzevSVKZapl.
JURČOPavol1977HabovkaSVK
KAPOŠPatrik1974ŠINTAVASVKIV
KIRŇAKPeter1979PREŠOVSVKZapl.II (EL)
KNOTEKOndrej1980Sky klub rýchla bežkaSVKZapl.IV
KOHÚTPeter1974MALACKYSVKZapl.
KURILLATomáš1981Retards CrewSVKIV
MACURAMilan1981ski team HrinovaSVKZapl.II
MADLEŇÁKJozef1973TJ Oravan Oravská JasenicaSVKZapl.I
MAJERCAKMarek1977bratislava-inlineSVKZapl.III
MATIJARastislav1979VTJ VÚ 6335 PrešovSVKZapl.
MELICHIvan1975Rolnícke družstvo HybeSVKZapl.II
MIČUŠÍKMatej1977VK Tatran Karlova VesSVKZapl.I
MIHALIČJuraj1979Klub orientačn behu ATU KošiSVKZapl.II
MIHALIČVladimír1977ŠK Štart MedzilaborceSVKZapl.II
MORAVČÍKJán1975Moravčík fight teamSVKZapl.
MORAVČÍKVladimír1981Moravčík fight teamSVKZapl.II
MURGAŠŠtefan1972ak danicaSVKZapl.
MYDLIARMilos1976Rolnícke družstvo HybeSVKZapl.I
OTERODaniel1975BANSKÁ BYSTRICASVKZapl.II
PACERARadoslav1978Ofk ValaskáSVKZapl.II
PITRONVojtech1978VTJ VÚ 6335 PrešovSVKZapl.
PLAČKOMartin1977SPIŠSKÁ NOVÁ VESSVKZapl.III
SKOKANRastislav1972BANSKA BYSTRICASVKZapl.
ŠKANDERAJozef1978BRATISLAVASVKZapl.
ŠKARBARoman1978BANSKÁ BYSTRICASVKZapl.III
ŠUJANOliver1974TRENČÍNSVKZapl.
TÓTHĽuboš1974PIEŠŤANYSVKZapl.III
ULAŠINBohdan1979TRNAVASVKZapl.IV
VANÁKJanko1975Maratón klub RajecSVKZapl.II
VASILÍKJozef1973ŠKM-KK Stará ĽubovňaSVKIII
VREŠTIAKMilan1972mtb racing klub HriňovaSVK
ZAORALAdam1980Retards CrewSVKIV
 
Biela stopa Freestyle 25km, Kategória M46
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
ANTOŠJán1970KOŠICE - KRÁSNASVKZapl.
BARANSvätoslav1963MŠK Štart MedzilaborceSVKZapl.
BLASKOPeter1966A3UMSVKZapl.
BOBÁKPatrik1970Svetielko NádejeSVK
BURIANPeter1965A3UMSVK
ČERVENYDaniel1966A3UMSVKZapl.
ČIŽNÁRVladimír1970UVTOS DubnicaSVKZapl.III
ENZENHOFERManfred1964SU Raika ZwettlAUT
FABIÁNLuboš1964Tanap Štrbské PlesoSVKZapl.II
GAÁL DR.Zoltan1967VISE SKI VÁCHUNPaid
GLADISDaniel1968Atlas CraftCZEZapl.II (EL)
GUŠTAFÍKMartin1971Cerveza TeamSVKZapl.
JELÍNEKTomáš1963Procycling Team BASVKZapl.-II
KAPÁKDaniel1967KOŠICE - ŠACASVKZapl.III
KAVECJán1970Maratón klub RajecSVKZapl.II
KRAJČÍRIKMiloš1969BANKASVKIII
KROPUCHErik1971VTJ VU6335 PrešovSVKZapl.
MELIŠÍKVendelín1964Guldiner TeamSVKZapl.III
MESIARIKPeter1970TŔNIESVKZapl.II
MURDZIKJán1966KB BukovceSVKZapl.I
ORSÁGPavol1964LUČENECSVKZapl.III
PENARJanusz1971ŠK štart MedzilaborceSVKZapl.II
PERECÁRIvan1962PREŠOVSVKZapl.III
PREKOPLadislav1963RKS TrenčínSVK
RAJNIAKMilan1966TJ TATRAN HYBESVKII
RONDZIKIvan1964ŠK Zornička RiečkaSVKII
RUSKOVladimír1967Športový klub lyžiarov BBSVKZapl.II (EL)
SITÁRIKPeter1968OŠK BrezaSVKI
STANKOVIČJiří1970SK MPOCZEZapl.II
STRAKAJozef1969PREŠOVSVKZapl.
SZENDREI DR.Szabolcs1968VISE SKI VÁCHUNPaid
ŠTEFEKSlavomír1964PŠK BratislavaSVKZapl.III
TRIZNAViliam1971LIPTOVSKY MIKULASSVKI
TRNKAJaroslav1964BreznoSVKZapl.
VAJDAPeter1965SVK BratislavaSVKII
VÁVRALumír1965ValumPROCZEZapl.II
VAVROIvan1963ŽarnovicaSVKZapl.
VEZZOLIMarco1970CRAL BANCA POPOLARE DI BERGAMOITAPaid
VOGELKarol1969Respect SlovakiaSVKII
 
Biela stopa Freestyle 25km, Kategória M56
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BANIStefano1961sci club bpb bergamoITAPaid
BENEDERNorbert1958RLC SterngartlAUT
BRINDAŠtefan1953SečovceSVKZapl.II (EL)
BUCHOVECKÝMichal1958ŠK Štart MedzilaborceSVKZapl.II
CIENIKIgor1955KST Tatran PrešovSVK
ČERNÍKAndrej1960BRATISLAVASVK
DE MARTINOFausto1961CRAL BANCA POPOLARE DI BERGAMOITAPaid
DVORSKÝĽubomír1960MALACHOVSVKZapl.III
FIRICKÝTibor1957Olymp NitraSVKZapl.III
FORBAKDušan1954Šachový klub Slovan ŽeliezoSVKZapl.III
HLAVAČIKZdenko1959EBBSVKZapl.II
HUDEČEKLuděk1956ValumPROCZEZapl.III
ILLÉŠLadislav1954LK Corgon NitraSVKZapl.II
ILLÉŠJustin1953LK Corgoň NitraSVKZapl.II
JURKOVIČMiroslav1959BRATISLAVASVKZapl.III
KALOČAJPavol1954Plyn. šport. klubSVKZapl.III
KLIMOStanislav1957TJ KolároviceSVKZapl.IV
KONIARMilos1958SlovalcoSVKZapl.II
KÓŠIVladimír1956CK Witzenmann VlkanováSVKZapl.II (EL)
KREJČÍPetr1955samoukCZEZapl.II
LAVRIKJulian1960KvetnicaSVKZapl.II
MACKOVJozef1958MackoviaSVKZapl.III
MANOJozef1953ZILINASVKZapl.III
MICHALICKADaniel1958BRATISLAVASVKZapl.II
MURGAŠPavol1956BADINSVKZapl.
PÁRIČKAIvan1953KST Kremnička B.BystricaSVKZapl.II
PETRÁŠIvan1961CabankaSVKIII
PIROTTAMario1957cral banca popolare di bergamoITAPaid
RUSNÁKVladimír1960Tanap PodbanskéSVKZapl.II
STYKJán1961SelceSVKZapl.II (EL)
ŠINKADušan1957KK TTSSVKZapl.
ŠKRTELBlažej1952Mido Źiar nad Hr.SVKZapl.II
ŠKVARKAIvan1961SOU-E-BBSVKZapl.II
TIBENSKÝMarián1953ŠKL EdoSVKZapl.III
VARGAImrich1959ŠSK DrienovSVKZapl.III
VARCHOLAVladimir1961PRESOVSVKZapl.
VASKÝAnton1957MKL KremnicaSVKZapl.III
ZEMÁNEKMiroslav1958KBL Turčianske TepliceSVKI
 
Biela stopa Freestyle 25km, Kategória M66
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
FARSKÝŠtefan1946Dom srdca MartinSVKZapl.II (EL)
FILIPLubomir1948BANSKA BYSTRICASVKIII
HOLLÝJán1948CK KRÁĽOVČANSVKZapl.II (EL)
MIHÁLMarian1951SVET.skSVKII (EL)
PAĽAGAJán1945NitraSVKZapl.III
PANFILOVIoury1948BMSTURUSPaid
PARILAKGerard1943ZV SR BUSVKII (EL)
ŠIDLOVSKÝJán1951NR181SVKIII
TARAJČÁKVladimír1951HO Start PopradSVKZapl.III
UHERJan1943Združenie veteranovSVKIII
ZNIŠŤALStanislav1951PJR Frenštát p.R.CZEZapl.II (EL)
 
Biela stopa Freestyle 25km, Kategória W19
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BOHATOVALucia1983NITRASVK
FILIPOVAZuzana1985BANSKA BYSTRICASVKIV
KRAJGERPatrik1995Bez klubuSVK
MORAVČÍKOVÁJustína1997BRATISLAVASVK
REPKOVÁLucia1998KBT SPIŠSVKZapl.
STARZLOVÁPetra1996ŠKP BratislavaSVKIII
VANÁKOVÁDominika1982Maratón klub RajecSVKZapl.II
ZEMANAlex1998PROefektSVK
 
Biela stopa Freestyle 25km, Kategória W36
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BULÍKOVÁBožena1979ŠK DevilsSVKZapl.III
CIENIKOVÁMiriam1977KBL ŠKP MartinSVKII
FIGUROVÁKamila1977PŠK BratislavaSVKZapl.IV
SKUKNataša1978ŠUŠKY-HRUŠKYSLO
ŠKUTILOVAZuzana1972STRÁŇAVYSVKZapl.II (EL)
 
Biela stopa Freestyle 25km, Kategória W46
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BARONOVÁJanina1964NITRASVKZapl.II
BERZÁKOVÁMarinana1971STRÁŇAVYSVKZapl.
BOLYOŠOVÁMonika1964LUČENECSVKZapl.III
HEBÍKOVÁIngrid1966KREMNICASVKZapl.-II
STANČÍKOVÁIngrid1968Viatoris ZvolenSVKII
 
Biela stopa Freestyle 25km, Kategória W56
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BIELIKOVÁMária1952BRATISLAVASVKZapl.III
HLAVAČIKOVAKatarina1961EBBSVKZapl.III
KAISERMonika1960SaxoniaSVKZapl.
MIHALOVADaška1961EBBSVKZapl.III
 
Biela stopa Freestyle 25km, Kategória W66
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
ČERNOCHOVÁJaroslava1947PJR Frenštát p.R.CZEZapl.II (EL)

* Umiestnenie do koridoru je len informatívne a vychádza z absolútneho umiestnenia pretekára v ostatnom ročníku pretekov.