Biela stopa Freestyle 50km
 
Biela stopa Freestyle 50km, Kategória M19
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BELLANJuraj1996Dukla Banská BystricaSVKIII203
BÍREŠMatúš1989MKL KremnicaSVKI49
BREČKAAndrej1983PEZINOKSVKZapl.I25
CULLYJán Andrej1995Dukla Banska BystricaSVKI39
DEBNÁRMiroslav1983CK Banská BystricaSVKI7
ENZENHOFERMatthias1994ZWETTL RODLAUTPaidI46
FOLTÁNAdrián1998Dukla Banská BystricaSVKIII199
HOFFMANNNick1997Skiteam PirnaGERPaidII154
HOFFMANNPaul1995DRESDENGERPaid-III192
HORNIAKMartin1987KREMNICASVKZapl.II145
CHOVANECDušan1987BANSKÁ BYSTRICASVKZapl.II114
KAPŠOMartin1991MKL KremnicaSVKZapl.-I9
KASMANPeter1982MKL KremnicaSVKZapl.I6
KRIVOSUDSKYPeter19833NT BratislavaSVKIII210
MACKOJuraj1988BRATISLAVASVKZapl.II111
MACHNÍKLuboš1988Dukla Banská BystricaSVKIII205
MALČEKPeter1983HriňováSVKZapl.-I44
MALOVECLuboš1994Dukla Banská BystricaSVKIII202
MATIAŠOVIČĽubomír1986Dobrý Anjel n.o.SVKZapl.II108
MILCAKPeter1983SPIŠSKÁ NOVÁ VESSVKZapl.III196
MURÍNPavol1984CK MalachovSVKZapl.III207
OROSSamuel1998Dukla Banská BystricaSVKIII200
PALČÁKJozef1987Dukla Banská BystricaSVKIII204
SCHNORRERMilan1984BRATISLAVASVKZapl.II82
ŠIMKOPavel1982Prestigio Realiz sport teamSVKIII194
VLČÁKMartin1998Dukla Banská BystricaSVKIII201
WERNERRico1985Skiteam PirnaGERPaidII153
ZÁTEKRoman1985ČADCASVKZapl.II110
ŽIARAĽuboš1984R.T.T.KLubSVKII135
 
Biela stopa Freestyle 50km, Kategória M36
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BALALAMichal1978ČACHTICESVKZapl.II142
BIELYRichard1974TAJOVSVKZapl.II102
BOTKOJaro1973TO GerlachSVKZapl.II157
BRONIŠRoman1976Spartak Tlmače CyklistikaSVKI51
CIENIKRadovan1978KBL ŠKP MartinSVKZapl.-I2
ČIŽNÁROndrej1972HANDLOVÁSVKZapl.II113
DATKOMartin1972SKI KLUB Rýchla BežkaSVKZapl.II124
DLHOŠFrantišek1972OZ Demian Hronska BreznicaSVKZapl.III197
DRŠKAPeter1980DNT ŽilinaSVKZapl.II74
DVORSKÝMaroš1980Kajak SláviaSVKZapl.I15
FEJDIVladimir19773NTSVKZapl.II105
FRAŇOMartin1978Dukla Banská BystricaSVKII73
GERNÁTHBranislav1974Levoča XC ski TeamSVKZapl.I33
GERNÁTHĽubomír1972Levoča XC ski teamSVKZapl.I20
HLAVOŇMiloš1975MARTINSVKI31
HRUŠKAMartin1981člen SLA ŠKP BB č. 4256SVKZapl.-I11
CHLEBNIČANMário1978LK SKI TEAM JASE LátkySVKII87
JURČOMichal1972Ski Team Štrbské PlesoSVKZapl.-I5
JUREČKAMatúš1979Prestigio Realiz sport teamSVKZapl.III209
KAĽAVSKÝJúlius1976All4Run MargecanySVKZapl.I42
KLEBERCRobert1976DULCIA.skSVKZapl.I14
KONCLubomir1974NITRASVKZapl.I35
KOŠÍKSlavomir1981BohuniceSVKZapl.III193
KRUPICKAMichal1980SC Neandertal GánovceSVKZapl.II97
KUBIŠTomáš1980C.K. MalachovSVKZapl.II143
KYSEĽJán1973CK Witzenmann VlkanováSVKZapl.-II76
LETTRICHDaniel1977DUBOVÉ PRI TURČ. TEPLICIACHSVKZapl.II75
LIPECKÝLadislav1974TRENČÍNSVKZapl.II84
LUKACKOJan1975BOKOBIKESVKII138
MARTONMatúš1973sansport.skSVKZapl.I3
MLYNARČÍKMilan1981BANSKÁ BYSTRICASVKZapl.II96
MURGAŠDušan1972Slovan TajovSVKZapl.II94
PANFILOVAlexey1972BMSTURUSPaidII146
PATRASPeter1978Klub biatlonu SelceSVKZapl.I45
PAVLÍKJán1973Statika ZvolenSVKZapl.II71
POKOJNYPeter1977Prestigio Realiz TeamSVKZapl.II66
PRAJSlavomír1974VAVREČKA 354SVKZapl.I12
PUSZTIRichard1973VISEHUNPaidII147
RZYMANAndrej1981SC Neandertal GánovceSVKZapl.II130
SCHMIDTMiroslav1972mkl KremnicaSVKZapl.-I32
SCHMIDTGabriel1976ELBA KremnicaSVKZapl.I13
STRMISKAErik1972Prvá stavebná sporiteľňaSVKZapl.I37
SZABÓIvan1980Hrom do piecky!CZEZapl.II151
ŠIDLOVSKÝĽubomír1976Bežecký klub Stará ĽubovňSVKZapl.II116
ŠIMONDušan1972VK Tatran BratislavaSVKZapl.I30
ŠKARVADAMilan1974Continental Sport Club ZvolenSVKZapl.-I17
ŠTUBŇAMiroslav1972VTJ VU 6335 PrešovSVKZapl.II136
TOKÁRPavol1981ŠUŠKY-HRUŠKYSVKZapl.I40
TRNKAJan1972LEVOCASVKZapl.I26
VALOTomas1977NITRIANSKE HRNCIAROVCESVKZapl.II137
VRANÁKPeter1973Company of good friendsSVKZapl.II141
VYHNIČKAKamil1979KBL Turčianske TepliceSVKZapl.-I4
WAGNERRobert1978SlovakistanSVKZapl.I16
WEISSMichal1981TULIKIVI SVKSVKZapl.I10
 
Biela stopa Freestyle 50km, Kategória M46
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
ARDIGOLuca Paolo1967SCI NORDICO VARESEITAII161
BELIANSKÝAnton1962Biela stopa KremnicaSVKZapl.I8
BULIKMilan1967Jogging klub DubnicaSVKI18
BULÍKRastislav1971ŠK DevilsSVKZapl.II89
ČECHPavel1964SKI PAX Horní MaxovCZEZapl.II90
ČERVEŇANAndrej1971BEAHME.skSVKZapl.II69
DEMETERRichard1965KBL ŠKP MartinSVKZapl.-I1
ĎURICAĽubomír1965DNT ŽilinaSVKZapl.I36
GARAJMilan1966Staviva Garaj Banská BystricaSVKZapl.II63
GENŠORJaroslav1969Vittoria NámestovoSVKZapl.I23
HRÚZABoris1963TJ BS KremnicaSVKZapl.-II67
IVANMiroslav1971VK-Trade HumennéSVKZapl.II70
JAGELKAJozef1967ZubrohlavaSVKZapl.-II101
JANOTAMiroslav1963KST Chleb SutovoSVKZapl.-II107
JENČAMatúš1971TJ Sokol StročinSVKZapl.II144
JUROŠĽubomír1970CK Route 66 BreznoSVKZapl.I50
KADNÁRMiroslav1964kajakslavia BratislavaSVKZapl.I28
KASANMiroslav1968VAVREČKASVKZapl.II88
KOLEDAZdenko1971ŠKP ŽilinaSVKII68
KOŤOMiroslav1971VK-Trade HumennéSVKZapl.II100
KUDRIASHOVStanislav1968CHUSOVOYRUSPaidII150
MAJERČÁKMiroslav1967ÚVTOS Dubnica n/VSVKZapl.I38
MATATKOMatthias1969Skiteam PirnaGERPaidII152
MAZÁŇJozef1963SLOVALCOSVKII148
NEUSCHLPeter1963BIELA STOPA KremnicaSVKZapl.-II160
ONDRUŠMiroslav1962Aktívcentrum Rajecká LesnáSVKZapl.II128
PAP DR.István1968VISE SKI VÁCHUNPaidII77
PASTIERIKMilan1963ISITCSVKZapl.II134
PATRÁŠJán1969SELCESVKZapl.II92
PECNÍKIvan1968BRATISLAVA 4SVKZapl.II132
PERUŇSKÝIvan1963Plyn. šport. klubSVKZapl.II120
PETRPavel1969SKI JILEMNICECZEZapl.-I48
SCHIMPLKarl1963SU Raika ZwettlAUTPaidII156
SCHREIBERJaroslav1969ALLY Soft KošiceSVKII72
SCHRENKELMario1969NPPCSVKZapl.II159
SLEZÁČEKAnton1968PK PARTNER KNM.SVKZapl.II78
STARZLJuraj1965SVK BratislavaSVKZapl.II86
TRÖBERMaik1967SKIGO Reace TeamGERPaidII155
VAVRINČÍKJuraj1971VK-Trade HumennéSVKZapl.II83
VIŠŇOVSKÝViliam1967KREMNICASVKZapl.-II112
VOZNIKIvan1968Pss sharksSVKZapl.I43
ŽITNÍKRadoslav19715.pŠU Žilina-BK Jozefa GabčSVKI
 
Biela stopa Freestyle 50km, Kategória M56
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BAKSAĽubomír1959LEVICESVKZapl.I27
BREČKAPeter1959DONOVALYSVKZapl.II127
DANIELMiroslav1958DRIETOMASVKZapl.II119
DIŽOĽubomir1960PARTIZÁNSKESVKZapl.II95
ĎURATNÝMarian1952TERCHOVÁSVKZapl.II125
GABČÍKĽuboš1954MKL KremnicaSVKZapl.I24
GROFČÍKEmil1953Ellio NitraSVKZapl.II122
HOLEČKOImrich1956TDM KrompachySVKII139
HRABOVSKÝAnton1958CrossCountryClub RačaSVKZapl.II106
HRABOVSKÝMichal1961KoškovceSVKZapl.II131
KAISERJoerg1960SaxoniaGERPaidII149
KERTYSPeter1961CALGARYCANPaidII121
KOVÁČKarol1955KT Apollo BratislavaSVKZapl.II61
LIBOMilan1955klub biatlon VyhneSVKZapl.I29
MARKOJozef1961SMTA NitraSVKZapl.II62
MECELEJozef1961Slovalco Žiar nad HronomSVKII158
NEMECJan1960LK METROPOL KOSICESVKZapl.I34
ORAVECDusan1959ZILINASVKZapl.II80
PINDROCHEmil1952KST PrakovceSVKZapl.II126
PRAMUKOndrej1960All of Top MartinSVKZapl.I22
PŘIBILPetr1959PJR Frenštát p.R.CZEZapl.-II65
SCIRANKOJozef1961all4run KošiceSVKZapl.I19
SCHOIßENGAIERJosef1959ALBERNDORFAUTPaidIII195
SPENCERDavid1956AISBHUNPaidII85
SUSTAKMichal1953KOZAROVCE 613SVKIII191
ŠIARNIKPavel1959SMREČANYSVKZapl.-I41
TELEPOVSKÝMichal1957Tel-M klub KošiceSVKZapl.II99
UHLÁRIKPavol1959Maratón klub RajecSVKZapl.II79
VAJDULIAKJuraj1961OB TvrdošínSVKZapl.III208
VALENTLadislav1957BANSKÁ BYSTRICASVKZapl.II91
VALOCKAMilan1960ZVOLENSVKZapl.II109
VICIANVladimír1961Stupy - Teplica, L. SliačeSVKIII211
 
Biela stopa Freestyle 50km, Kategória M66
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BILESJan1947bs kremnicaSVKZapl.-II118
HAZUCHAJán1943Statika ZvolenSVKZapl.II98
HUSÁRIKJozef1951Corgo˛ NitraSVKZapl.II93
LONAGUERLadislav1950CK Banská BystricaSVKIII206
MARTINECPavel1946Horná MičináSVKZapl.II104
MARTONMilan1948Ski veteranSVKII81
MLYNARČIKBohuslav1945KST Tatran PrešovSVKZapl.II103
PRAČKOPavel1951BS KremnicaSVKZapl.II162
PRÍTUĽAJozef1950ZVOLENSKÁ SLATINASVKII115
ŠIMKOPavol1944KST PrakovceSVKZapl.II129
ŠTECJozef1936CAP PrešovSVKZapl.II123
VALENTBohuslav1949BK Opalisko Záv.PorubaSVKZapl.-II64
VLADIMÍRGrauzel1951BRATISLAVASVKZapl.II140
ZÁBOJNÍKJozef1950SVTSSVKZapl.II117
 
Biela stopa Freestyle 50km, Kategória W19
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
HRAŠKOAndrea1983BANSKÁ BYSTRICASVKZapl.I47
 
Biela stopa Freestyle 50km, Kategória W36
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
KRAUSOVÁDarina1974Dom srdca MartinCZEZapl.I21
 
Biela stopa Freestyle 50km, Kategória W56
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
KOLEDOVÁ ŽIDEKOVÁJanka1960ŠKP ŽilinaSVKII133
Biela stopa Classic 30km
 
Biela stopa Classic 30km, Kategória M19
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BERTAŠimon1997NitraSVKZapl.-III2203
ČECHMatej1987BTC ČastáSVKZapl.I2025
ČECHMichal1986BTC ČastáSVKZapl.I2041
ČILLÍKMartin1998MKL KremnicaSVKIII2215
ĎURICAMichal1989DOLNÁ TIŽINASVKZapl.I2020
ENZENHOFERMatthias1994ZWETTL RODLAUTPaidI2046
FAZEKAŠJakub1985ŠK Atóm LeviceSVKZapl.II2070
FAZEKAŠTadeáš1996ŠK Atóm LeviceSVKZapl.I2019
GERNÁTHĽubomír1999ŠKP LevočaSVKZapl.I2051
HOFFMANNNick1997Skiteam PirnaGERPaidII2174
HOFFMANNPaul1995DRESDENGERPaid-III2204
HÝLLAnton1985BELÁSVKZapl.III2233
KORGOMichal1985Continental Sport Club ZvolenSVKZapl.-II2104
LABANTMichal1991Sokol KubíkováSVKZapl.III2234
MALČEKPeter1983HriňováSVKZapl.I2038
MATATKOSebastian1997Skiteam PirnaGERPaidII2172
MIHAĽOMartin1985ĽUBOTICESVKZapl.II2111
MIKUŠJan1998KBL JasnaSVKI2047
MOTYČKAPeter1985SninaSVKZapl.II2122
NOVOTNÝMichal1989SPIŠSKÁ NOVÁ VESSVKZapl.II2065
STANIKAndrej1991VARINSVKZapl.II2146
STAROŇRichard1986BRNOCZEZapl.II2157
ŠÚSTPavol1982TRNAVASVKIII2210
TICHÝJakub1988TJ DoľanySVKZapl.I2048
VAVRÚŠLukáš1984TRENČIANSKE JASTRABIESVKZapl.II2094
WERNERRico1985Skiteam PirnaGERPaidII2173
 
Biela stopa Classic 30km, Kategória M36
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BABKAMiklos1977SDS SalgotarjanHUNPaidII2181
BENICKÝPeter1972LOVČICA - TRUBÍNSVKZapl.I2024
BOTKOJaromir1973BRATISLAVASVKZapl.II2101
BRUTHANSMartin1974ČERNOŠICECZEZapl.III2194
BUCMartin1973VAVREČKASVKZapl.III2229
BUGOŠMarián1975TURČIANSKE TEPLICESVKZapl.-III2220
BUŁKAŁukasz1972Improdex / Water KnightsPOLPaidIII2221
BZOWSKIMichał1972KRAKÓWPOLPaidIII2223
DATKOMartin1972SKI KLUB Rýchla BežkaSVKZapl.II2135
DROTTNERRastislav1974BOŠÁCASVKZapl.III2214
DUTKOMartin1974Ľadové medvedeSVKZapl.I2042
DVOŘÁKTomáš1974LITVÍNOVICECZEZapl.III2197
FEIKAndrej1972Geriatrix RudlováSVKZapl.I2029
FEJDIVladimir19773NTSVKZapl.II2096
FÖLDEŠFrantišek1975FTC CC FiľakovoSVKZapl.II2089
FUHRMANNLukáš1976LITOMĚŘICECZEZapl.III2195
GAJDOŠÍKMiroslav1977LTS-SlovakiaSVKZapl.I2005
GERNÁTHĽubomír1972Levoča XC ski teamSVKZapl.I2013
GERNÁTHBranislav1974Levoča XC ski TeamSVKZapl.-I2026
GREČMarian1977ČADCASVKZapl.III2222
HAJDUKPavol1975SENIAKOVCESVKZapl.II2090
HEŘMÁNEKJan1972PRAHA 10CZEZapl.III2196
HOLECZYPavol1979La PutikaSVKZapl.II2121
HOLIGAJan1977KBL ŠKP MartinSVKZapl.-I2001
HOLÍKNorbert1972BANSKÁ BYSTRICASVKZapl.III2212
HORŇÁKPeter1975Sokol Chocholná - VelčiceSVKZapl.II2144
HUTIRARudolf1972SKI KLUB Rýchla BežkaSVKZapl.II2143
JAKUBČÍKStanislav1974ŽilinaSVKZapl.II2117
JAKUBEKPatrik1975VRANOV NAD TOPĽOUSVKZapl.II2167
JASTRABÍKMiroslav1973Sokol Chocholná-VelčiceSVKZapl.II2134
JURČOMichal1972Ski Team Štrbské PlesoSVKZapl.-I2002
KÁROLYTörőcsik1976Váci Ifjúsági Se Ski ClubHUNII2182
KMITTomas1977Pajstunsky bleskSVKZapl.III2227
KNESLMichal1979ADRA SlovenskoSVKZapl.II2102
KOHÚTPeter1974MALACKYSVKZapl.III2208
KONCLubomir1974NITRASVKZapl.I2028
KOŠÍKSlavomir1981BohuniceSVKZapl.-III2205
KRCHNÁKEmanuel1972ČastáSVKZapl.I2014
KUČERACyprián1981Triatlon Team Nereus ŽilinaSVKZapl.I2007
MALOŇVladimír1980ValumPROCZEZapl.II2081
MIČUŠÍKMatej1977VK Tatran Karlova VesSVKZapl.I2027
MIHALIČJuraj1979ABB SlovenskoSVKZapl.-I2040
MIKULÁŠIvan1973Ski klub Rýchla bežkaSVKZapl.III2200
NYILASLaszlo1978GYORHUNPaidII2164
PATRÁŠJozef1977BRATISLAVASVKII2066
PAVLÍKIvan1978KBL Turčianske TepliceSVKZapl.-I2004
POKOJNYPeter1977Prestigio Realiz TeamSVKZapl.II2087
PRAJSlavomír1974VAVREČKA 354SVKZapl.I2016
PUSZTIRichard1973VISEHUNPaidII2185
SALOKAGabriel1976PRESOVSVKIII2206
SEBOMichal1978Bezecky klub Stara LubovnaSVKZapl.II2160
SCHMIDTMiroslav1972mkl KremnicaSVKZapl.-I2032
SPEVÁKRastislav1976AAARKO reality VIŠTUKSVKZapl.II2093
SZUCSStanislav1978Cykloklub GalantaSVKZapl.II2109
ŠIMONÍKMilan1975LieskovecSVKZapl.II2105
ŠKARVADAMilan1974Continental Sport Club ZvolenSVKZapl.-I2012
ŠKRBELRadek1972ValumPROCZEZapl.II2110
ŠMILŇÁKMarek1973ABB SlovenskoSVKZapl.-II2147
ŠTEFFEKMichal1975MALACKYSVKZapl.III2209
ŠTEVANKAMiloš1979TOPOĽČANYSVKZapl.III2193
ŠTURMANKINJuraj1975REVÚCASVKZapl.III2232
TECHLLukas1977TJSokolSenohraby-fis k3150663CZEZapl.I2017
TÖRŐCSIKKároly1973Váci Ifjúsági Se Ski ClubHUNIII2225
TRNAVSKÝMiroslav1975XCSPORT.CZSVKZapl.I2009
TRNKAJan1972LEVOCASVKZapl.I2018
TURANSKÝMarek1972Continental Sportclub ZvolenSVKZapl.-II2119
VRŠANSKÝTomáš1977La PutikaSVKZapl.II2126
WEISSMichal1981TULIKIVI SVKSVKZapl.I2006
WIEBAUERTomáš1977www.sansport.skSVKZapl.II2068
 
Biela stopa Classic 30km, Kategória M46
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
AUGUSTINAKDušan1964POPRADSVKZapl.I2003
BELIANSKÝAnton1962Biela stopa KremnicaSVKZapl.I2015
BERTAIvan1966NitraSVKZapl.II2137
BOTHÁRIvan1962ZVOLENSVKZapl.III2201
BRŰNNJozef1962MKL KremnicaSVK
CS. NAGYAndrás1968VISE SKI VÁCHUNII2148
ČECHPavel1964SKI PAX Horní MaxovCZEZapl.II2080
ĎURICAĽubomír1965DNT ŽilinaSVKZapl.I2030
ENZENHOFERManfred1964SU Raika ZwettlAUTPaidII2179
FEDORONKOPeter1963LBK TRENKANSVKZapl.II2183
FEKETEFrantišek1968nbsSVKZapl.I2031
GAŠPAROVIČMilan1964James TrenčínSVKZapl.III2219
HAVIARPeter1966ZTŠČ-MedzibrodSVKZapl.I2045
KADNÁRMiroslav1964kajakslavia BratislavaSVKZapl.I2033
KOLLÁRAnton1965ZSE RunSVKZapl.-II2107
KOTIANAlbín1969La PutikaSVKZapl.I2039
LANGKristian1966TSV - RoshauptenGERPaidII2188
MARUŠÁKRóbert1971CFRC PodzámčokSVKZapl.III2198
MATATKOMatthias1969Skiteam PirnaGERPaidII2171
MAZÁŇJozef1963SLOVALCOSVKI2049
MIRANRené1969R.M. EQUIPMENT C.Z.CZEZapl.I2052
PAJCHLDalibor1966NITRASVKZapl.III2235
PAP DR.István1968VISE SKI VÁCHUNPaidII2067
PÁPAYPeter1970ŽIAR NAD HRNOMSVKZapl.II2136
PETRPavel1969SKI JILEMNICECZEZapl.-I2050
PÍCHAJaromír1963ValumPROCZEZapl.II2128
PONECHALMartin1963TEPLIČKA NAD VÁHOMSVKZapl.II2155
RAJNIAKMilan1966TJ TATRAN HYBESVKZapl.I2021
ROGLKarol1969ŽIAR NAD HRONOMSVKZapl.II2061
SCHIMPLKarl1963SU Raika ZwettlAUTPaidII2177
SCHREIBERJaroslav1969ALLY Soft KošiceSVKII2077
SITÁRIKPeter1968OŠK BrezaSVKI2010
SMETANAMiroslav1964MŠK Štart MedzilaborceSVKZapl.-I2034
SPIŠÁKMatej1971BRATISLAVASVKZapl.III2202
STANIKIgor1962VARINSVKZapl.II2154
STAROŇMiroslav1963LIPTOVSKÝ MIKULÁŠSVKZapl.II2086
STRUHÁRJaroslav1963Hasiči ZabudišováSVKZapl.II2069
ŠIMARAMiloslav1962ValumPROCZEII2139
ŠULEKMiroslav1967HriňováSVKZapl.III2216
TECHNOVSKYMiroslav1967Continental Sport Club ZvolenSVKZapl.-III2230
TRÖBERMaik1967SKIGO Reace TeamGERII2175
UHLIKMiroslav1965outdoorclub ZvolenSVKZapl.II2091
VÁVRALumír1965ValumPROCZEZapl.II2079
VEZZOLIMarco1970CRAL BANCA POPOLARE DI BERGAMOITAPaidII2170
 
Biela stopa Classic 30km, Kategória M56
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BADINGabriel1961BRATISLAVASVKZapl.II2118
BADINSKÝKarol1955ADRA SlovenskoSVKZapl.II2072
BARTKODaniel1956ŠK Kriváň VažecSVKI2008
BENEDERNorbert1958RLC SterngartlAUTPaidII2180
BRINDAŠtefan1953SečovceSVKZapl.II2151
CISÁRJaroslav1961Triklub FTVŠ BratislavaSVKZapl.II2108
ČECHEmil1958ČastáSVKZapl.I2044
ČERNÍKAndrej1960BRATISLAVASVKZapl.III2211
DE MARTINOFausto1961CRAL BANCA POPOLARE DI BERGAMOITAPaidII2166
DIŽOĽubomir1960PARTIZÁNSKESVKZapl.II2083
DROPAPavel1955HYBESVKIII2224
ĎURATNÝMarian1952TERCHOVÁSVKZapl.II2132
FABUĽAJozef1952TRENČÍNSVKZapl.II2114
FAZEKAŠBohuš1957CB LeviceSVKII2150
FIRICKÝTibor1957Olymp NitraSVKZapl.II2115
GABČÍKĽuboš1954MKL KremnicaSVKZapl.-I2022
GROFČÍKEmil1953Ellio NitraSVKZapl.II2125
HANUSKAAlexander1959AhatechSVKZapl.II2095
HRABOVSKÝMichal1961KoškovceSVKZapl.II2133
HRABOVSKÝAnton1958CrossCountryClub RačaSVKZapl.II2098
HUDEČEKLuděk1956ValumPROCZEZapl.II2097
ILLÉŠJustin1953LK Corgoň NitraSVKZapl.II2084
KAISERJoerg1960SaxoniaGERPaidII2168
KAPUSTAMilan1955MALACHOVSVKZapl.II2100
KORGOMilan1961Continental Sport Club ZvolenSVKZapl.-II2106
KOTLÍKPetr1956HAVÍŘOV-PODLESÍCZEZapl.-II2124
KOVÁČIKIvan1956BRATISLAVASVKZapl.II2138
KOVÁČIKJúlius1960ZVOLENSVKZapl.II2085
LIBOMilan1955klub biatlon VyhneSVKZapl.I2037
MACEKMilan1953ŽILINASVKZapl.II2112
MECELEJozef1961Slovalco Žiar nad HronomSVKII2184
MICHALICKADaniel1958BRATISLAVASVKZapl.II2088
MICHNAJozef1952KT ApolloSVKZapl.II2140
MOLECDušan1957Jogging Klub Dubnica nad VáhoSVKI2023
MOTYČKAJuraj1957SNINASVKZapl.II2130
PÁLENÍKViliam1957SS ZálesieSVKZapl.II2145
PAŽICKÝLubomir1956RYBANYSVKII2062
PIROTTAMario1957cral banca popolare di bergamoITAPaidII2176
PRÁTAlexandr1956JINAČOVICECZEZapl.II2073
PŘIBILPetr1959PJR Frenštát p.R.CZEZapl.II2063
SANDERHansjörg1952Berg- und Skigilde HattingenGERPaidII2161
SCHOISSENGEIERAlois1961OBERNEUKIRCHENAUTPaidII2178
SLUŠŇÁKKamil1960GALANTASVKZapl.II2064
SPENCERDavid1956AISBHUNPaidII2076
STŘALKAJan1959ValumPROSVKZapl.III2192
URBANOVIČMichal1955Zlaté MoravceSVKZapl.II2127
VALOCKAMilan1960ZVOLENSVKZapl.II2103
 
Biela stopa Classic 30km, Kategória M66
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BARTKOVladimír1945ŠK Kriváň VažecSVKZapl.I2035
DŽADOŇMartin1947HPH KežmarokSVKII2120
FENGSRUDWilly1948Vaaler IFNORPaidII2165
FÚRALeonard1935ORAVSKÝ PODZÁMOKSVKZapl.II2153
GAŠPARIKAlexander1950KT Apollo BratislavaSVKZapl.II2116
HOLLÝJán1948CK KRÁĽOVČANSVKZapl.-II2186
HORŇÁKBranislav1950SG FUTURUM TNSVKZapl.II2149
HUSÁRIKJozef1951Corgo˛ NitraSVKZapl.II2082
IŠTOŇABartolomej1950Metropol KošiceSVKZapl.II2092
KOSAJozef1936SkalkaSVKZapl.III2218
LEŠINSKÝJiří1946PJR Frenštát p.R.CZEZapl.II2078
LONGAUERLadislav1950CK Banská BystricaSVKII2074
MARTONMilan1948Ski veteranSVKII2071
MIHÁLYTibor1949Külker Rowing ClubHUNPaidIII2238
MURÁŇJán1947PetržalkaSVKZapl.II2075
PETRJosef1951ValumPROCZEZapl.II2099
PONČÁKPeter1950ŠK ŠIVASVKZapl.III2213
SNELIOddvin1944Hamar SkiklubbNORPaidII2163
STAROŇVladimír1951Skiveteran Tatr. ŠtrbaSVKZapl.-I2011
SVENNEBYOla1938Vaaler I FNORPaidII2162
ŠIMKOSlavomír1946KREMNICASVKZapl.-III2199
VESTENICKÝIgor1950mucikaSVKZapl.II2131
WOJTKIEWICZZenon1950GLIWICEPOLPaidII2158
ZNIŠŤALStanislav1951PJR Frenštát p.R.CZEZapl.II2113
 
Biela stopa Classic 30km, Kategória W19
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BENDAOrsolya2000BUDAPESTHUNPaidIII2237
BRŇOVÁKatarína1983TOPOĽČANYSVKZapl.II2159
ČECHOVÁMonika1993ČASTÁSVKZapl.II2129
JURIČKOVÁKatarína1996R.M. EQUIPMENT C.Z.SVKZapl.II2187
KIFFERDorina1996KULKER ROWING KLUBHUNPaidIII2236
 
Biela stopa Classic 30km, Kategória W36
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
GABČÍKOVÁMartina1978MKL KremnicaSVKZapl.-I2043
MAJERCAKOVALea1980bratislava-inlineSVKZapl.-III2191
ŠMILŇÁKOVÁRenáta1973ABB SlovenskoSVKZapl.-III2207
ŠULEKOVÁMariana1972HRIŇOVÁSVKIII2217
ŠVIHORÍKOVÁElena1973ČastáSVKZapl.III2231
TÖRŐCSIK-VASASVirág1974Váci Ifjúsági Se Ski ClubHUNIII2226
 
Biela stopa Classic 30km, Kategória W46
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
HEBÍKOVÁIngrid1966ŠKP B. BystricaSVKZapl.-I2036
MERČÁKOVÁDaniela1969ŽIAR NAD HRNOMSVKZapl.II2141
PONECHALOVÁZuzana1965TEPLIČKA NAD VÁHOMSVKZapl.II2156
 
Biela stopa Classic 30km, Kategória W56
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
ČECHOVÁDaniela1961ČastáSVKZapl.II2123
KAISERMonika1960SaxoniaSVKZapl.II2169
SCIRANKOVÁOtília1961all4run KošiceSVKZapl.II2152
 
Biela stopa Classic 30km, Kategória W66
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
MAJDIAKOVÁJanka1949KT ApolloSVKZapl.II2142
Biela stopa Freestyle 25km
 
Biela stopa Freestyle 25km, Kategória M19
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BENDŽOAndrej1991OZ Bajkom k tajchomSVKZapl.III1239
BRATKOPeter1986Veľká LehotaSVKZapl.I1025
CANKOVRadoslav1992i-riders.skSVKZapl.III1257
DOBROVIČPavol1987ŠK Atleti Banská ŠtiavnicaSVKZapl.I1018
ĎURIŠKAIvan1990LučenecSVKI1022
FIRICKYMatej1982NITRASVKZapl.II1100
FOLTÁNAdam2000CK MŠK ZHSVKZapl.-I1050
GOCNÍKMiroslav1982Ing. Ľubomír GocníkSVKIII1216
GROSSMANNBranislav1988KREMNICASVKZapl.-I1057
GRUSPeter1982RUŽINDOLSVKZapl.III1200
HAVIARMatej1990AK Zdravie v pohybe LučatínSVKZapl.III1240
HOLLÝSamuel2002CKM PopradSVKZapl.
HORVÁTMarcel1984Inter Horná VesSVKZapl.-II1131
HOVORIČIgor1997MKL KremnicaSVKZapl.-I1008
HRAŠKOMatej1983KordíkySVKZapl.I1015
CHLEBNIČANMarko1999LK SKI TEAM JASE LátkySVKI1033
KADNÁRRoman1990BratislavaSVKZapl.I1031
KARRACHLadislav2000TJ Biela stopaSVKIII1293
KLIMOStanislav1984TJ KolároviceSVKZapl.II1088
KLIMOJuraj1982TJ KolároviceSVKZapl.II1118
KONIARMichal1987Hlinik nad HronomSVKZapl.II1097
KOŠÚTMário1999VAVREČKA 347SVKZapl.III1246
KRAJGERPatrik1995Bez klubuSVKIII1268
KRIŠTÓFRóbert1986ŠKP RožňavaSVKIII1234
KURAŤTomáš1982HO Slavia ZilinaSVKI1020
KURUCAndrej1987APES SPORT CLUBSVKZapl.-II1174
LEPIEŠMichal1987BŠK Banská BystricaSVKZapl.I1019
LIBIČMaroš1989IŠK Banská BystricaSVKZapl.I1010
LUČANSKÝPatrik1993KBL ŠKP MartinSVKZapl.-I1026
MACKOVŠimon1990MackoviaSVKZapl.II1117
MATATKOSebastian1997Skiteam PirnaGERPaidII1153
MIKUŠJan1998KBL JasnaSVKI1046
MURGAŠFilip1998ak danicaSVKZapl.III1233
NEMČÍKLukáš1993LK METROPOL KESVKZapl.-I1003
PIPEREKLukáš1988MentalnyTrening.skSVKZapl.III1264
PIVARČJán1983OZ Červená studňa B. ŠtiavSVKZapl.III1194
PROCNERMichal1990CK MŠK ZHSVKZapl.-I1049
RAJČOKDaniel1998Žp Šport AsSVKZapl.III1285
SCHLANKPavol1983LK VIMARSVKZapl.-II1169
STACHOndrej1996Guldiner TeamSVKZapl.II1064
ŠIMONAndrej1998Kaktus Bike Team BratislavaSVKZapl.II1089
ŠIRÁŇAdam1993PS NezábudkaSVKZapl.-I1058
URGELAErik1993MKL KremnicaSVKZapl.-I1051
VASKÝMichal1982BergAUTIII1226
VLČEKMilan1983StVPS - VEOLIA VODASVKZapl.I1013
VOZÁRRichard1991MKL KremnicaSVKZapl.-I1052
 
Biela stopa Freestyle 25km, Kategória M36
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BABKAMiklos1977SDS SalgotarjanHUNPaidII1157
BARTKOVSKÝJozef1973HniezdneSVKZapl.III1278
BENICKÝPeter1972LOVČICA - TRUBÍNSVKZapl.I1024
BERNARDMartin1976SKI KLUB Rýchla BezkaSVKZapl.III1220
BLAŠKOMartin1980ZAMAROVCESVKZapl.III1271
BUČEKPeter1975IC ŽilinaSVKZapl.III1244
CIKLAMINIJán1975PIEŠŤANYSVKZapl.II1116
ČERVEŇANIgor1975BRATISLAVASVKZapl.II1134
DUBJELMartin1976STARÁ ĽUBOVŇASVKZapl.III1263
FÖLDEŠFrantišek1975FTC CC FiľakovoSVKZapl.III1228
FRAŇOPavel1975SCHODY FRAŇOSVKZapl.I1040
GABČÍKErik1976LIPTOVSKÝ PETERSVKZapl.III1247
GARAJPavol1978VIDINÁSVKIII1289
HANZELPeter1981Continental Sport Club ZvolenSVKZapl.-III1221
HASILLARadovan1979KBPredajnaSVKZapl.I1004
HENCEKMichal1981HAMULIAKOVOSVKZapl.II1066
HOLIGAJan1977KBL ŠKP MartinSVKZapl.-I1001
HRÚZATomáš1981TJ BS KcaSVKZapl.II1143
HUTIRARudolf1972SKI KLUB Rýchla BežkaSVKZapl.III1207
CHOVANMichal1978BANSKA BYSTRICASVKZapl.III1251
JANÍKRadomír1976KŠN Janík R&PSVKII1112
JAŠŠOJozef1974BK Spartak MedzevSVKZapl.III1237
JURČOMichal1972Ski Team Štrbské PlesoSVKI
JURČOPavol1977HabovkaSVKZapl.II1103
KAPOŠPatrik1974ŠINTAVASVKZapl.-II1135
KIRŇAKPeter1979PREŠOVSVKZapl.II1133
KLUCIKDaniel1981Procycling- DexterSVKZapl.III1279
KNOTEKOndrej1980Sky klub rýchla bežkaSVKZapl.III1225
KOHÚTPeter1974MALACKYSVKZapl.III1258
KOŤOVladimír1973VK-Trade HumennéSVKZapl.II1122
KURILLATomáš1981Retards CrewSVKZapl.III1224
MACURAMilan1981ski team HrinovaSVKZapl.II1065
MADLEŇÁKJozef1973TJ Oravan Oravská JasenicaSVKZapl.I1005
MAJERCAKMarek1977bratislava-inlineSVKZapl.II1129
MATIJARastislav1979VTJ VÚ 6335 PrešovSVKZapl.III1250
MELICHIvan1975Rolnícke družstvo HybeSVKZapl.I1029
MIČUŠÍKMatej1977VK Tatran Karlova VesSVKZapl.I1027
MIHALIČJuraj1979Klub orientačn behu ATU KošiSVKZapl.I1045
MIHALIČVladimír1977ŠK Štart MedzilaborceSVKZapl.II1061
MORAVČÍKJán1975Moravčík fight teamSVKZapl.II1079
MORAVČÍKVladimír1981Moravčík fight teamSVKZapl.II1077
MURGAŠŠtefan1972ak danicaSVKZapl.III1232
MYDLIARMilos1976Rolnícke družstvo HybeSVKZapl.I1014
OČENÁŠViliam1977SelceSVKZapl.II1160
OTERODaniel1975BANSKÁ BYSTRICASVKZapl.II1106
PACERARadoslav1978Ofk ValaskáSVKZapl.I1038
PITRONVojtech1978VTJ VÚ 6335 PrešovSVKZapl.III1253
PLAČKOMartin1977SPIŠSKÁ NOVÁ VESSVKZapl.I1039
REISTETTERRoman1973ŠKP BBSVKI1053
RÉVAJJozef1978SLOVALCOSVKII1163
SCHLANKPeter1981LKS Vimar Banska BystricaSVKII
SKOKANRastislav1972BANSKA BYSTRICASVKZapl.III1269
ŠIDLOVSKÝMiroslav1972ForbasySVKZapl.III1227
ŠIMOStanislav1981SC Neandertal GánovceSVKZapl.II1132
ŠKANDERAJozef1978BRATISLAVASVKZapl.II1140
ŠKARBARoman1978BANSKÁ BYSTRICASVKZapl.II1108
ŠUJANOliver1974TRENČÍNSVKZapl.III1265
TOMAHOGHJan1978KBL Turcianske TepliceSVKZapl.-I1006
TÓTHĽuboš1974PIEŠŤANYSVKZapl.II1144
TUČEKLadislav1975KREMNICASVKZapl.II1069
ULAŠINBohdan1979TRNAVASVKZapl.III1222
VÁGNERAndrej1979Zvolen/ ŠUV J.Vydru BratislavSVKZapl.III1283
VANÁKJanko1975Maratón klub RajecSVKZapl.II1068
VASILÍKJozef1973ŠKM-KK Stará ĽubovňaSVKZapl.III1217
VETRAKTomas1978Sokol osrblieSVKZapl.III1273
VOŠKAMarek1978VASIĽOVSVKZapl.I1012
VREŠTIAKMilan1972mtb racing klub HriňovaSVKIII1243
ZAORALAdam1980Retards CrewSVKZapl.III1223
ŽBODAKRastislav1972TRNAVASVKZapl.II1072
 
Biela stopa Freestyle 25km, Kategória M46
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
ANTOŠJán1970KOŠICE - KRÁSNASVKZapl.III1242
BARANSvätoslav1963MŠK Štart MedzilaborceSVKZapl.I1035
BEŤKOGustáv1966NitraSVKIII
BLASKOPeter1966A3UMSVKZapl.III1229
BOBÁKPatrik1970Svetielko NádejeSVKIII1254
BRŰNNJozef1962MKL KremnicaSVKZapl.-I1059
BURIANPeter1965A3UMSVKIII1230
BYSTROŇVáclav1968HAVÍŘOVCZEZapl.III1297
ČERVENYDaniel1966A3UMSVKZapl.III1231
ČIŽNÁRVladimír1970UVTOS DubnicaSVKZapl.II1120
DURGALAVladimir1970fitness 69SVKZapl.III1199
ENZENHOFERManfred1964SU Raika ZwettlAUTPaidII1155
FABIÁNLuboš1964Tanap Štrbské PlesoSVKZapl.I1036
GAÁL DR.Zoltan1967VISE SKI VÁCHUNPaidIII1236
GATIALRoman1968PRIEVIDZASVKII1161
GLADISDaniel1968Atlas CraftCZEZapl.I1017
GUŠTAFÍKMartin1971Cerveza TeamSVKZapl.III1266
IHRADSKÝLubomír1965ŠK 1.FBC ZvolenSVKZapl.II1168
JELÍNEKTomáš1963Procycling Team BASVKZapl.-II1099
KAPÁKDaniel1967KOŠICE - ŠACASVKZapl.II1075
KAVECJán1970Maratón klub RajecSVKZapl.II1076
KNAPPRudolf1965SLOVALCOSVKZapl.III1196
KOPORECVladimír1963VEĽKÝ ŠARIŠ - KANAŠSVKZapl.III1298
KRAJČÍRIKMiloš1969BANKASVKZapl.III1203
KROPUCHErik1971VTJ VU6335 PrešovSVKZapl.III1248
LANGKristian1966TSV - RoshauptenGERPaidII1172
LIČKOPeter1964BREZNOSVKZapl.III1284
MELIŠÍKVendelín1964Guldiner TeamSVKZapl.III1214
MESIARIKPeter1970TŔNIESVKZapl.II1092
MIRANRené1969R.M. EQUIPMENT C.Z.CZEZapl.I1055
MURDZIKJán1966KB BukovceSVKZapl.I1016
NEMČÍKRóbert1967LK Metropol KošiceSVKZapl.-I1042
OLEJNIKVladimir1971LK Metropol KošiceSVKZapl.-II1062
ORSÁGPavol1964LUČENECSVKZapl.II1124
PALOCKOĽubomír1966RoskylSVKIII1276
PENARJanusz1971ŠK štart MedzilaborceSVKZapl.II1070
PERECÁRIvan1962PREŠOVSVKZapl.III1218
PREKOPLadislav1963RKS TrenčínSVKZapl.III1267
RAJNIAKMilan1966TJ TATRAN HYBESVKZapl.I1021
RONDZIKIvan1964ŠK Zornička RiečkaSVKZapl.I1028
ROSKOSLadislav1971RoskylSVKIII1275
RÜCKSCHLOSSRoman1968IMPA Žiar nad Hronom s.r.o.SVKZapl.-III1202
RUSKOVladimír1967Športový klub lyžiarov BBSVKZapl.I1041
SITÁRIKPeter1968OŠK BrezaSVKI1009
SKLADANKamil1966SLOVALCOSVKII1162
STANKOVIČJiří1970SK MPOCZEZapl.II1087
STRAKAJozef1969PREŠOVSVKZapl.III1262
SZENDREI DR.Szabolcs1968VISE SKI VÁCHUNPaidII1115
ŠMONDRKMiroslav1967SLOVALCOSVKII1165
ŠTEFEKSlavomír1964PŠK BratislavaSVKZapl.III1213
TRABALÍKRastislav1971ORAVSKÁ JASENICASVKIII1294
TRIZNAViliam1971LIPTOVSKY MIKULASSVKZapl.-I1011
TRNKAJaroslav1964BreznoSVKZapl.II1114
URGELAPavol1968SLOVALCOSVKI1047
VAJDAPeter1965SVK BratislavaSVKZapl.-II1086
VÁVRALumír1965ValumPROCZEZapl.II1091
VAVROIvan1963ŽarnovicaSVKZapl.III1249
VEZZOLIMarco1970CRAL BANCA POPOLARE DI BERGAMOITAPaidII1151
VOGELKarol1969Respect SlovakiaSVKZapl.II1078
ZAŤKOMarián1971SLOVALCOSVKI1048
 
Biela stopa Freestyle 25km, Kategória M56
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BABNIČPavel1960Slávia Ekonom UMB BBSVKZapl.I1037
BANIStefano1961sci club bpb bergamoITAPaidIII1245
BARTKODaniel1956ŠK Kriváň VažecSVKI1007
BELIČKAIvan1960Horná VesSVKZapl.I1032
BENEDERNorbert1958RLC SterngartlAUTPaidII1156
BRINDAŠtefan1953SečovceSVKZapl.II1146
BUCHOVECKÝMichal1958ŠK Štart MedzilaborceSVKZapl.II1105
CAPÁKVinco1952SLOVENSKÁ ĽUPČASVKZapl.III1280
CIENIKIgor1955KST Tatran PrešovSVKZapl.III1272
ČERNÍKAndrej1960BRATISLAVASVKZapl.III1270
DE MARTINOFausto1961CRAL BANCA POPOLARE DI BERGAMOITAPaidII1166
DVORSKÝĽubomír1960MALACHOVSVKZapl.II1085
FIRICKÝTibor1957Olymp NitraSVKZapl.II1123
FORBAKDušan1954Šachový klub Slovan ŽeliezoSVKZapl.III1198
HLAVAČIKZdenko1959EBBSVKZapl.II1107
HRÚZASlavomír1957TJ BS KcaSVKIII1193
HUDEČEKLuděk1956ValumPROCZEZapl.II1109
HURTAJán1959KT Apollo BratislavaSVKZapl.II1158
CHRIENMilan1958RiečkaSVKZapl.I1030
ILLÉŠLadislav1954LK Corgon NitraSVKZapl.II1067
ILLÉŠJustin1953LK Corgoň NitraSVKZapl.II1094
JURKOVIČMiroslav1959BRATISLAVASVKZapl.II1130
KALOČAJPavol1954Plyn. šport. klubSVKZapl.II1093
KAPŠORoman1961MKL KremnicaSVKZapl.-II1170
KLIMOStanislav1957TJ KolároviceSVKZapl.III1204
KONIARMilos1958SlovalcoSVKZapl.II1084
KÓŠIVladimír1956CK Witzenmann VlkanováSVKZapl.II1111
KOVÁČIKJúlius1960ZVOLENSVKZapl.II1096
KREJČÍPetr1955samoukCZEZapl.II1090
LAVRIKJulian1960KvetnicaSVKZapl.II1071
LIBIČIvan1961BANSKÁ BYSTRICASVKZapl.II1104
MACKOVJozef1958MackoviaSVKZapl.II1110
MANOJozef1953ZILINASVKZapl.III1197
MICHALICKADaniel1958BRATISLAVASVKZapl.II1101
MURGAŠPavol1956BADINSVKZapl.III1259
PÁRIČKAIvan1953KST Kremnička B.BystricaSVKZapl.II1098
PAULÍKPavel1961SLOVALCOSVKIII1208
PELÁKMiroslav1957Cykloklub BardejovSVKZapl.II1159
PETRÁŠIvan1961CabankaSVKZapl.-III1219
PILNIKJozef1960SlovalcoSVKII1164
PIROTTAMario1957cral banca popolare di bergamoITAPaidII1154
REALINIPietro1952SCI NORDICO VARESEITAPaidII1173
RUSNÁKVladimír1960Tanap PodbanskéSVKZapl.I1034
STYKJán1961SelceSVKZapl.I1044
ŠINKADušan1957KK TTSSVKZapl.III1252
ŠKRTELBlažej1952Mido Źiar nad Hr.SVKZapl.II1074
ŠKVARKAIvan1961SOU-E-BBSVKZapl.II1082
TIBENSKÝMarián1953ŠKL EdoSVKZapl.II1137
TOMAŠOVIČJozef1961ŽILINASVKIII1201
VARGAImrich1959ŠSK DrienovSVKZapl.II1128
VARCHOLAVladimir1961PRESOVSVKZapl.III1255
VASKÝAnton1957MKL KremnicaSVKZapl.II1119
ZAŤKOJán1956Bystrickí upíriSVKIII1287
ZEMÁNEKMiroslav1958KBL Turčianske TepliceSVKZapl.-I1023
 
Biela stopa Freestyle 25km, Kategória M66
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
FARSKÝŠtefan1946Dom srdca MartinSVKZapl.II1127
FILIPLubomir1948BANSKA BYSTRICASVKIII1210
HOLLÝJán1948CK KRÁĽOVČANSVKZapl.II1142
LÚČANSKÝDušan1949Združenie veteránov SR BUSVKZapl.-II1121
MIHÁLMarian1951SVET.skSVKZapl.-II1073
PAĽAGAJán1945NitraSVKZapl.II1141
PANFILOVIoury1948BMSTURUSPaidII1147
PARILAKGerard1943ZV SR BUSVKII (EL)
RAJECAnton1949LK Corgoň NitraSVKII1095
ŠIDLOVSKÝJán1951NR181SVKZapl.II1136
TARAJČÁKVladimír1951HO Start PopradSVKZapl.III1195
UHERJan1943Združenie veteranovSVKIII1211
VLADÁRJán1948KB Turčianske TepliceSVKII1083
ZNIŠŤALStanislav1951PJR Frenštát p.R.CZEZapl.II1167
 
Biela stopa Freestyle 25km, Kategória W19
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BOHATOVALucia1983NITRASVKIII1256
FILIPOVAZuzana1985BANSKA BYSTRICASVKIII1209
HANESOVÁLívia1982Ck Banská BystricaSVKIII1192
JURIČKOVÁKatarína1996R.M. EQUIPMENT C.Z.SVKZapl.III1235
KISSOVÁViera1986CK Banská BystricaSVKIII1296
MINÁROVÁTamarka2000Biathlon PredajnáSVKZapl.I1054
MORAVČÍKOVÁJustína1997BRATISLAVASVKZapl.III1260
OZANOVÁDaniela1988Bystrickí upíriSVKIII1288
PAGÁČOVÁDagmara1985BANSKÁ BYSTRICASVKZapl.III1274
PROCHÁZKOVÁAlena1984LK Slávia ekonóm B.B.SVKI1056
REPKOVÁLucia1998KBT SPIŠSVKZapl.III1238
RONDZIKOVÁNina1995Centrum Funkčného TréninguSVKZapl.III1281
STARZLOVÁPetra1996ŠKP BratislavaSVKIII1215
VANÁKOVÁDominika1982Maratón klub RajecSVKZapl.II1102
ZEMANAlex1998PROefektSVKIII1261
 
Biela stopa Freestyle 25km, Kategória W36
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BULÍKOVÁBožena1979ŠK DevilsSVKZapl.II1139
CIENIKOVÁMiriam1977KBL ŠKP MartinSVKZapl.-II1080
FEHÉRNikoletta1975VISEHUNPaidII1149
FIGUROVÁKamila1977PŠK BratislavaSVKZapl.II1138
MIČUŠÍKOVÁSimona1980VK TatranSVKZapl.I1043
SKUKNataša1978ŠUŠKY-HRUŠKYSLOIII1241
ŠKUTILOVAZuzana1972STRÁŇAVYSVKZapl.II1125
 
Biela stopa Freestyle 25km, Kategória W46
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BARONOVÁJanina1964NITRASVKZapl.II1113
BERZÁKOVÁMarinana1971STRÁŇAVYSVKZapl.II1152
BOLYOŠOVÁMonika1964LUČENECSVKZapl.III1212
GALKOVÁKatarína1965NitraSVKII1145
HEBÍKOVÁIngrid1966ŠKP B. BystricaSVKZapl.-II1063
PALOCKOVALubica1964RoskylSVKIII1277
SEGEČOVÁEva1971LÁTKYSVKIII1290
STANČÍKOVÁIngrid1968Viatoris ZvolenSVKII1081
TRČANOVÁJarmila1971LÁTKYSVKIII1291
 
Biela stopa Freestyle 25km, Kategória W56
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BIELIKOVÁMária1952BRATISLAVASVKZapl.III1191
HLAVAČIKOVAKatarina1961EBBSVKZapl.III1205
KAISERMonika1960SaxoniaSVKZapl.II1150
MIHALOVADaška1961EBBSVKZapl.III1206
 
Biela stopa Freestyle 25km, Kategória W66
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
ČERNOCHOVÁJaroslava1947PJR Frenštát p.R.CZEZapl.II1126
VERSEGHYOVÁAnna1950VEGANSVKZapl.II1171
 
Biela stopa Freestyle 25km, Kategória X
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
11481148SVKII1148
Biela stopa JUNIOR
 
Biela stopa JUNIOR, Kategória M11
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
ADAMOVMichal2006TJ TATRAN Hybe LOSVKZapl.I152
ADAMOVJán2008TJ TATRAN Hybe LOSVKZapl.I173
BREZINADominik2006TJ Družstevník VýchodnáSVKZapl.I174
BYSTRIANSKYŠimon2007LK HriňováSVKZapl.I163
GOMBALAFilip2007Lyžiarsky klub Detvianska HutaSVKZapl.I170
HRONČEKJozef2006ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I162
CHROMEKDávid2007LK Ski Team JASE LátkySVKZapl.I155
KLEINTobias2006ŠK Kriváň VažecSVKZapl.I169
KOSTELNÍKKristián2008KBT SPIŠSVKZapl.I171
KRETAdam2007Lyžiarsky klub Detvianska HutaSVKZapl.I156
MACHUNKABoris2008Lyžiarsky klub Detvianska HutaSVKZapl.I157
MARCINEKAdam2006LK HriňováSVKZapl.I160
MAZÚRAdam2006MKL KremnicaSVKZapl.I153
MIČEVMarin2006TJ Družstevník VýchodnáSVKZapl.I150
MIHALECJuraj2006SPORT RYSY KLUBSVKZapl.I168
NOSÁĽMarek2007Lyžiarsky klub Detvianska HutaSVKZapl.I159
OLŠIAKTomáš2006Lyžiarsky klub Detvianska HutaSVKZapl.I158
PLEVÁKAdam2007ŠK Kriváň VažecSVKZapl.I164
RENKODávid2007ŠK Kriváň VažecSVKZapl.I165
RUSINATomáš2006TJ Družstevník VýchodnáSVKZapl.I151
ŠKARVADAJakub2008ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I167
ŠKERDAMatúš2006TJ TATRAN Hybe LOSVKZapl.I154
ŠUCHTÁRKristián2006TJ TATRAN Hybe LOSVKZapl.I172
ŠULEKMartin2007Lyžiarsky klub Detvianska HutaSVKZapl.I166
UHRINPeter2006LK HriňováSVKZapl.I161
 
Biela stopa JUNIOR, Kategória M12
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BIELIKJozef2005MKL KremnicaSVKZapl.I121
BRABECAndreas2005TJ VYSOKÉ TATRYSVKZapl.I120
BRTÁŇMatej2005TJ TATRAN Hybe LOSVKZapl.I113
HRONČEKMilan2005ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I122
JANOTATomáš2005ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I125
KOSTELNÍKRichard2005KBT SPIŠSVKZapl.I118
LICHÝAlexander2005SPORT RYSY KLUBSVKZapl.I116
RENKOMário2005ŠK Kriváň VažecSVKZapl.I115
RYSUĽAJán2005ŠK Kriváň VažecSVKZapl.I119
STANKOVIANSKYMartin2005KBL JASNÁSVKZapl.I114
ŠULEKŠimon2005Lyžiarsky klub Detvianska HutaSVKZapl.I123
ŠULEKJozef2005Lyžiarsky klub Detvianska HutaSVKZapl.I124
VRÁBELOliver2005TJ VYSOKÉ TATRYSVKZapl.I117
 
Biela stopa JUNIOR, Kategória M13
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
ADAMOVŠimon2004TJ TATRAN Hybe LOSVKZapl.I91
GORDULIČErik2004MKL KremnicaSVKZapl.I87
HAASChristian2004ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I86
KLEMENTMário2004KRUPINASVKZapl.I93
KUZMIAKMichal2004ŠK Kriváň VažecSVKZapl.I89
POLCPatrik2004ŠK Kriváň VažecSVKZapl.I92
SLOBODAMatúš2004ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I88
TRČANŠtefan2004LK Ski Team JASE LátkySVKZapl.I90
 
Biela stopa JUNIOR, Kategória M14
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BEŤKOSamuel2003KBL JASNÁSVKZapl.I60
BYSTRIANSKYMarek2003LK HriňováSVKZapl.I62
DANKORadovan2003LK Ski Team JASE LátkySVKZapl.I59
DOVALAAdam2003LK HriňováSVKZapl.I61
HAVRANMarko2003Športový klub polície LevočaSVKZapl.I66
NOCIARŠtefan2003Lyžiarsky klub Detvianska HutaSVKZapl.I67
OMÁMIKPeter2003SPORT RYSY KLUBSVKZapl.I69
PAŠKOAdam2003KĽŠ Kryha BratislavaSVKZapl.I68
POLIAKZdenko2003LK Ski Team JASE LátkySVKZapl.I65
UHRÍNIgnác2003ŠK Kriváň VažecSVKZapl.I64
ŽIŠKARadovan2003TJ TATRAN Hybe LOSVKZapl.I63
 
Biela stopa JUNIOR, Kategória M15
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
CESNEKDamián2001ŠKP ŽilinaSVKZapl.I35
HAZUCHAAdam2001LK Ski Team JASE LátkySVKZapl.I41
HAZUCHAJakub2002LK Ski Team JASE LátkySVKZapl.I37
KOŠTIALAdam2002Športový klub polície LevočaSVKZapl.I34
LIETAVAMatej Bartolome2002ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I39
MATUŠKATomáš2002KLUB LYŽIAROV NOVÁKYSVKZapl.I33
MIKLÁŠTomáš2002ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I42
MRÁZPeter2002KBL JASNÁSVKZapl.I36
MRÁZJuraj2002KBL JASNÁSVKZapl.I38
NEMČIKPatrik2001SKI TEAM Štrbské PlesoSVKZapl.I43
TILESCHDenis2002MKL KremnicaSVKZapl.I32
TRNOVSKÝJakub2002ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I40
 
Biela stopa JUNIOR, Kategória M17
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BÍREŠMartin1999ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I9
ČÍŽDominik1999ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I3
GAJDOŠJaroslav2000TJ Družstevník VýchodnáSVKZapl.I13
GERNÁTHĽubomír1999Športový klub polície LevočaSVKZapl.
HUMENÍKRadovan1999ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I10
CHLEBNIČANMarko1999LK Ski Team JASE LátkySVKZapl.I8
JURENAAdam2000SPORT RYSY KLUBSVKZapl.I7
KLEMANTomáš1999VŠC Dukla Banská BystricaSVKZapl.I16
KLOUDAKristián2000ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I1
KOSTELNÍKViliam1999KBT SPIŠSVKZapl.I2
KOŠÚTMário1999LO Klub biatlonu BrezaSVKZapl.I15
PAŠKOMichal1999KĽŠ Kryha BratislavaSVKZapl.I17
PAVELLAMartin2000TJ Družstevník VýchodnáSVKZapl.I4
PETRÁŇDominik2000ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I6
POLAKOVIČMichal1999VŠC Dukla Banská BystricaSVKZapl.I14
RENDAAndrej2000SKI TEAM Štrbské PlesoSVKZapl.I18
ŠKVARENINAMartin1999SPORT RYSY KLUBSVKZapl.I11
ŠTRBAPavol1999ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I5
 
Biela stopa JUNIOR, Kategória W11
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BUKASOVÁTerézia2007BK OPALISKO Závažná PorubaSVKZapl.I178
FILADELFINina2007ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I195
GRNAČOVÁZora2006LK HriňováSVKZapl.I182
HUKANOVIČDženisa2006ŠKP ŽilinaSVKZapl.I181
JACKOVÁNina2006ŠK Kriváň VažecSVKZapl.I193
JACKOVÁSimona2006ŠK Kriváň VažecSVKZapl.I186
JURČÍKOVÁKarolína2008Športový klub polície LevočaSVKZapl.I189
KORISTEKOVÁLucia2007Lyžiarsky klub Detvianska HutaSVKZapl.I183
KŠENZAKOVIČOVÁKatarína2006ŠK Kriváň VažecSVKZapl.I194
LIBÁKOVÁSofia2007BK OPALISKO Závažná PorubaSVKZapl.I184
MACÁŠOVÁDária2008Športový klub polície LevočaSVKZapl.I191
MEDVECKÁViktória2006BK OPALISKO Závažná PorubaSVKZapl.I180
RUSINOVÁLaura2006TJ Družstevník VýchodnáSVKZapl.I179
RUŠINOVÁVladimíra2007Športový klub polície LevočaSVKZapl.I177
SEGEČOVÁSofia2007LK Ski Team JASE LátkySVKZapl.I188
STRAKOVÁMichaela2007ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I185
ŠKARVADOVÁNina2006ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I192
ŠUCHTÁROVÁEmma2009TJ TATRAN Hybe LOSVKZapl.I190
ŠULEKOVÁSvetlana2008Lyžiarsky klub Detvianska HutaSVKZapl.I187
 
Biela stopa JUNIOR, Kategória W12
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
AMBRÓZOVÁKatarína2005TJ VYSOKÉ TATRYSVKZapl.I134
BACULÍKOVÁLiliana2005ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I140
BREZINOVÁVanesa2005TJ Družstevník VýchodnáSVKZapl.I147
GARAJOVÁDominika2005TJ Družstevník VýchodnáSVKZapl.I137
CHUDÍKOVÁHana2005TJ VYSOKÉ TATRYSVKZapl.I133
KÁNOVÁDiana2005ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I131
KAPUSTOVÁLívia2005ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I139
KLEMENTOVÁViktória2005KRUPINASVKZapl.I143
KORTIŠOVÁVanesa2005Lyžiarsky klub Detvianska HutaSVKZapl.I144
MAGNEROVÁPetra2005PKMartinSVKZapl.I145
MALATINCOVÁLucia2005LK HriňováSVKZapl.I146
MICHALECHOVÁVeronika2005ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I136
MICHALIDESOVÁPetra2005TJ TATRAN Hybe LOSVKZapl.I138
OBRCIANOVÁLea2005BK OPALISKO Závažná PorubaSVKZapl.I135
POPOVCOVÁSlávka2005ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I141
ROGLOVÁLaura2005MKL KremnicaSVKZapl.I129
RUSKOVÁVanesa2005ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I128
RUŠINOVÁPetra2005Športový klub polície LevočaSVKZapl.I132
ŠEFČÍKOVÁMichaela2005Športový klub polície LevočaSVKZapl.I130
TRČANOVÁMartina2005LK Ski Team JASE LátkySVKZapl.I142
 
Biela stopa JUNIOR, Kategória W13
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
FALUŠOVÁLívia2004LK HriňováSVKZapl.I102
GONDOVÁMarína2004TJ TATRAN Hybe LOSVKZapl.I101
HATALOVÁDiana2004KLUB LYŽIAROV NOVÁKYSVKZapl.I96
JURČÍKOVÁKlára2004Športový klub polície LevočaSVKZapl.I109
KLEINOVÁSofia2004ŠK Kriváň VažecSVKZapl.I108
KOLEKOVÁLenka2004TJ VYSOKÉ TATRYSVKZapl.I100
PANTLÍKOVÁSvetlana2004ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I99
PIATKOVÁEmma2004BK OPALISKO Závažná PorubaSVKZapl.I97
PIKALOVÁDaniela2004KBL JASNÁSVKZapl.I107
PLEVÁKOVÁRomana2004ŠK Kriváň VažecSVKZapl.I110
POLAKOVIČOVÁEmma2004SPORT RYSY KLUBSVKZapl.I106
POLIAKOVÁLívia2004LK Ski Team JASE LátkySVKZapl.I98
POLORECKÁTímea2004TJ VYSOKÉ TATRYSVKZapl.I104
ŠULEKOVÁJana2004Lyžiarsky klub Detvianska HutaSVKZapl.I103
TATÁROVÁViktória2004MKL KremnicaSVKZapl.I105
 
Biela stopa JUNIOR, Kategória W14
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BUKASOVÁVeronika2003BK OPALISKO Závažná PorubaSVKZapl.I83
HAZUCHOVÁLucia2003LK Ski Team JASE LátkySVKZapl.I79
CHLEBNIČANOVÁKatarína2003LK Ski Team JASE LátkySVKZapl.I77
CHLEBOVÁIvana2003KBL JASNÁSVKZapl.I80
CHUDÍKOVÁPaulína2003TJ VYSOKÉ TATRYSVKZapl.I74
JACENKOVÁMichaela2003LK HriňováSVKZapl.I78
KAĽAMÁROVÁPetra2003LK HriňováSVKZapl.I82
KASÁKOVÁVanesa2003KLUB LYŽIAROV NOVÁKYSVKZapl.I72
SEGEČOVÁPetra2003LK Ski Team JASE LátkySVKZapl.I81
ŠULEKOVÁSarah2003LK Ski Team JASE LátkySVKZapl.I75
VAJDOVÁMonika2003TJ Družstevník VýchodnáSVKZapl.I76
VAJDOVÁMichaela2003TJ Družstevník VýchodnáSVKZapl.I73
 
Biela stopa JUNIOR, Kategória W15
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BIELIKOVÁMonika2002MKL KremnicaSVKZapl.I48
DANIELOVÁMária2001SPORT RYSY KLUBSVKZapl.I51
GRAŇÁKOVÁJanka2001ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I55
KLEMENTOVÁMarianna2002KLUB LYŽIAROV NOVÁKYSVKZapl.I46
LICHÁHenrieta2001SPORT RYSY KLUBSVKZapl.I50
LORKOVÁEma2001Športový klub polície LevočaSVKZapl.I56
MIČEVOVÁJana2002TJ Družstevník VýchodnáSVKZapl.I52
MICHALIDESOVÁMartina2002TJ TATRAN Hybe LOSVKZapl.I53
PRÍLOHOVÁLaura2002Športový klub polície LevočaSVKZapl.I49
REPKOVÁPetra2001KBT SPIŠSVKZapl.I54
SIVOKOVÁKristína2002LK Ski Team JASE LátkySVKZapl.I47
 
Biela stopa JUNIOR, Kategória W17
PriezviskoMenoRok nar.KlubŠtátPlatbaKoridor*Štartovné
číslo
BRUŇOVÁLenka2000KBL JASNÁSVKZapl.I29
ČÁNIOVÁĽudmila1999LK HriňováSVKZapl.I24
DŽUGANOVÁKarin2000Športový klub polície LevočaSVKZapl.I23
MICHALIČKOVÁLucia1999ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I22
MUŠINSKÁKatarína2000Športový klub polície LevočaSVKZapl.I28
REISTETTEROVÁCarla1999ŠKP Banská BystricaSVKZapl.I26
ŠAVELOVÁStela1999KBL JASNÁSVKZapl.I25
ŠEFČÍKOVÁZuzana2000Športový klub polície LevočaSVKZapl.I21
TROŠOKOVÁKristína1999KBL JASNÁSVKZapl.I27

* Umiestnenie do koridoru je len informatívne a vychádza z absolútneho umiestnenia pretekára v ostatnom ročníku pretekov.